УЛЮБЛЕНЕЦЬ ОДЕСИТІВ

2 жовтня пішов з життя легендарний одесит Роман Андрійович Карцев — радянський артист естради, театру і кіно. Незабутній «Швондер», один із найкращих виконавців мініатюр Михайла Жванецького, учасник легендарного дуету з Віктором Єльченком. Геніальний комік свого часу! Він не мав театральної освіти за плечима, він просто був талант, самородок, одесит! Таким він залишишся в пам’яті сотні тисяч його сучасників, в пам’яті його відданих глядачів і шанувальників

 ПЛАНИ МУЗКОМЕДІЇ

29 та 30 вересня в театрі музичної комедії відбулась прем’єра — мюзикл «Червоні вітрила» Олександра Гріна  за п’єсою Олександра Вратарьова . Які ще постановки плануються в новому театральному сезоні розповіла програмі директор  та художній керівник муз комедії, заслужений працівник культури України Олена Редько.

 ХУДОЖНИК ЛЕВ МЕЖБЕРГ

Одесит Лев Межберг – художник, що за життя дістав визнання у світі. Його картини покупали Третьяковська галерея, музеї Києва та Одеси, колекціонери. Його твори продавалися на аукціоні «Сотбіс». До речі, він був першим закордонним художником, чия виставка була показана в Білому Домі. Завершив свій життєвий шлях Лев Межберг в Італії. Сьогодні роботи майстра в Одесі зберігаються в Художньому музеї, в Музеї сучасного мистецтва, Музеї приватних колекцій ім. Блещунова, в приватних галереях, у багатьох особистих колекціях. Майже всі вони увійшли в експозицію, що відкрилась  в клубі одеситів.

Комментарии закрыты