За минулі пів року, Ілля пережив операцію з видалення чотирьох хребців і встановлення титанових імплантів, сьогодні здоров’я хлопчика визначається кількістю пройдених хіміотерапій і наявністю препаратів. Зараз Іллюша отримує допомогу у Київському Онкологічному центрі, йому провели вже 7 хіміотерапій і 14 опромінень. Хлопчик вже пережив екватор свого лікування, а надія на повернення до життя звичайного підлітка, міцніє з кожним днем.

Ігор Трофимчук, тато Іллі

На данный момент, все возможности семьи исчерпаны по финансированию этого лечения, потому что на данный момент, нами потрачено больше 300 тысяч гривен собственных средств. Лечение дает результат, первое обследование, которое было проведено после 4-х химий, показало, что та опухоль, которая была, на данный момент отсутвует. Один из препаратов, который применяется в этой химии, называется — космиген, он полностью отсутвует на территории Украины, не сертифицирован, но, тем не менее, активно применяется. Стоимость одного флакончика космигена составляет 6 тысяч гривен. С учетом того, что осталось ещё 7 химий, то только на один препарат нам нужно собрать 210 тысяч гривен.

Стан Іллі поліпшується, саме в цей ключовий момент, так важливо не залишати хлопчика і його батьків, на шляху до бажаного одужання. Не тільки матеріальні засоби, але насамперед віра допомагає родині Іллі. Батько хлопчика був на особистій зустрічі з Владикою Агафангелом, митрополитом Одеським і Ізмаїльським, який від імені церкви вніс вклад в одужання Іллі.

Ігор Трофимчук, тато Іллі

Очень признательны церкви, не только за финансовую поддержку, но и за духовную, моральную поддержку. Владыка Агафангел молится лично, сам молится за здоровье Илюши. И, я думаю, что с такой помощью Илюша не может не выздороветь.

Лікування Іллі підтримують справами і молитвами. Адже кожна небайдужа людина має користуватися будь-якою можливістю допомогти оточуючим, тому що немає більшої винагороди — чим радість в очах врятованого.

 РЕКВІЗИТИ

Ілля Трофимчук

Банк отримувача ПриватБанк

№ 5168 7555 2797 7447

Банк одержувача «Південний»

№ 4029 6100 2100 7930

Власник карток — Трофимчук Олена Василівна (мама Іллі)

Тел. +38 050 060 47 77; +38 097 269 74 40 – тато Ігор

Комментарии закрыты