Кірі Ченчик лише два роки. У 2016 їй поставили страшний діагноз: ювенільний мієломоноцитарний лейкоз. Це рідкісний вид лейкозу, при якому єдиний спосіб лікування — пересадка кісткового мозку. В Україні неможливо зробити пересадку від неспорідненого донора, проте наразі Кіру вже чекають в італійській клініці. Щоб мати Кіри мала змогу оплатити таке лікування, благодійна організація «Благовещение» організувала спеціальні ярмарки.

В неділю — 19 березня — в одеському Міському саду в допомогу Кірі було організовано ярмарок. На ньому було представлено і хенд-мейд прикраси, і іграшки, і солодощі. Дехто з учасників ярмарку взагалі-то робив це вперше в житті — все аби допомогти Кірі. Мати дівчинки зізнається, що навіть не очікувала такої завзятої допомоги від одеситів — і знайомих, і незнайомих.

Юлія, мати Кіри

Почти все девочки, которые сегодня, многие с моего дома — они откликнулись. Я, если честно, даже не ожидала, что будет так. Что девчонки, с которыми я знакома буквально полгода, два года, потому что мы только поселились туда, они так будут помогать. И друзья друзей. Вот сегодня в помощь нам. Там есть некоторые пекарни, помогли нам с выпечкой и со всем остальным. То есть, всё люди, которых я даже половину и толком не знаю. Но спасибо им огромное.

Клінікою було виставлено рахунок на 120 тисяч євро — в цю суму входять і пошуки донора, і сама трансплантація, і реабілітація після неї. За останніми підрахунками, залишилось зібрати ще 75 тисяч — це все ще залишається астрономічною сумою, але у фонді впевнені: зібрати такі гроші не просто, але реально.

Ольга, волонтер БО «Благовещение»

Дети болеют не по своей воле и не по какой-либо причине. Разумного объяснения нет, но суммы, которые выставляются на их лечение, космические. И ни одна семья самостоятельно с этим справиться не может. Поэтому люди обращаются в фонды. Суммы собрать реально. Реально понимать, что на одной ярмарке они, конечно же, не соберутся. Но если не проводить ни одной, то можно дождаться самого худшего результата. Нужно делать всё, что от нас зависит, для того, чтобы общими усилиями это собралось.

Було проведено вже три ярмарки, щоб допомогти Кірі. Скільки ще благодійних акцій буде — залежить лише від того, як активно в них прийматимуть участь люди. І мати Кіри, і благодійний фонд не зупиняються на цьому, а активно шукають нові шляхи, аби розповісти про випадок дівчинки. Адже впевнені: загальними зусиллями можливо все.

Юлія, мати Кіри

Документы в МОЗ тоже отдали — ждем, может быть, всё-таки там что-то выделят, дай Бог. Ну, а пока собираем.

Ольга, волонтер БО «Благовещение»

Бывали ярмарки, на которых мы собирали 600 гривен, бывали ярмарки, на которых было собрано 40 тысяч гривен. Это всего лишь способ. Один из. На лечение детей собирались, на моей памяти, самый большие суммы — это 320 тысяч евро. Но это не одним фондом, это усилиями многих-многих людей и активным участием каждого из переживающих за ребенка.

Робити добро легко, адже воно не вимагає надзвичайних зусиль чи великих жертв. Кожна пожертвувана купюра, кожний предмет, придбаний на благодійному ярмарку збільшують шанси Кіри на життя — і це найважливіша винагорода за зроблене добро.

РЕКВИЗИТЫ

Допомогу можна надати, перерахувавши гроші на банківську картку на ім’я Скуртова Юлія (мати Кіри).

ПриватБанк № 5168 7427 0352 3815. Призначення — «благодійна допомога на лікування».

Валютна приват: 5168 7423 5840 1028 на ім’я Skurtova Y.

Сбербанк: 6762 8038 9119 5616 08 на ім’я Герасев А.

Яндекс: 4100 1494 5833 487

QIWI: +38097 145 9048

Або на картку, прив’язану до рахунку БО «Благовещение».

ПриватБанк №5169 3305 0666 1245. Призначення — «допомога на лікування Кіри Ченчик».

Комментарии закрыты