«Назустріч мрії» — під таким гаслом 21 липня в Одесі відбувся гала-концерт однойменного Міжнародного благодійного фестивалю. Захід, організований Асоціацією CHILD.UA, пройшов у літньому театрі Морського вокзалу, де зібрав кілька тисяч глядачів. Серед учасників — талановиті вихованці дитячих будинків, шкіл-інтернатів, а також діти-переселенці, які виступали на великій сцені разом із улюбленими зірками української естради.

Дванадцятий фестиваль «Назустріч мрії» організований Асоціацією CHILD.UA в рамках інклюзивної творчого табору GALAXY CAMP. Всі вихованці табору — переможці конкурсу «Назустріч мрії». Проект покликаний допомогти в соціалізації і психологічній реабілітації дітей соціально незахищених категорій. Це вихованці дитячих будинків, шкіл-інтернатів з усієї України, діти-переселенці.

Євген Хмара, голова журі фестивалю «Назустріч мрії»

Дети очень талантливые и я в который раз убеждаюсь, что Украина сильная талантливая страна. Этот лагерь был уникальный тем, что это было как космическое пространство. У нас были разные планеты. У нас была планета музыки, спорта, дизайна, блогерства и много других. И детки объединялись группами и работали над созданием каких-то интересных проектов.

Асоціація CHILD.UA, підтримуючи принципи інклюзивної освіти, створює середовище, де діти не відчувають відмінностей, стають однією командою, що сприяє їх подальшій соціалізації в суспільстві. За словами Президента Асоціації CHILD.UA Євгенії Тимошенко, за останні роки фестиваль став справжньою школою творчої майстерності для обдарованих дітей з усієї країни і путівкою в життя для багатьох його учасників.

Євгенія Тимошенко, президент асоціації CHILD.UA

Для нас основная миссия, как для ассоциации это развивать их таланты, дать им возможность общаться со звездами, которые для них проводят в общем-то творческие мастер-классы. Которые внимание им уделяют и делают все возмодное, чтобы детки почувствовали себя нужными, чтобы они почувствовали себя услышаными — это и есть миссия нашей ассоциации, чтобы каждый ребенок увидел, что их мечты могут сбываться, что они могут добиваться успеха, что могут выступать на сцене, благодаря своему труду, своей силе воли вместе с большими звездами.

За 12 років у фестивалі взяли участь понад 3000 дітей. Найбільш талановиті з них вже побудували успішну кар’єру у творчій сфері за підтримки наставників з числа зіркового журі конкурсу.

Комментарии закрыты