У Клініці Святої Катерини можна отримати повний спектр допомоги при захворюваннях і ушкодженнях суглобів — тут працює сучасний Центр ортопедії і травматології. Лікарі Центру, завдяки інноваційним методам хірургічного та терапевтичного лікування,  надають ефективну допомогу при травмах, проводять лікування хвороб суглобів за допомогою малоінвазивних методик, виконують складні реконструкції кісток і суглобів, а також спеціалізуються на ендопротезуванні суглобів.

Павло ФІЛІППОВ, головний лікар Клініки Святої Катерини
Сегодня Клиника Святой Екатерины представляет собой полнопрофильное медицинское учреждение, в котором представлены 15 хирургических направлений, а также основные терапевтические направления. В связи с открытием в 2018 году больницы мы получили возможность оказывать многопрофильную помощь практически по всем современным хирургическим и терапевтическим направлениям.

Визначною подією в медичному житті не тільки Одеси, а й усієї України став у ці квітневі дні робочий візит в Клініку Святої Катерини відомого італійського хірурга-ортопеда, фахівця з ендопротезування суглобів П’єра Джорджіо Вазіни. Лікар є практикуючим хірургом в найвідомішому медичному центрі Італії — в лікарні Villalba в Болоньї. Графік перебування професора в Одесі вийшов насиченим: охочих отримати консультацію лікаря і потрапити на операцію виявилося набагато більше, ніж можна було вмістити в 2 робочих дні. Професор Вазіна і команда досвідчених хірургів-ортопедів Клініки Святої Катерини на чолі з кандидатом наук Костянтином Палагнюком провели в Лікарні Святої Катерини на Малиновського,61Г декілька операцій по заміні тазостегнових і колінних суглобів. За ходом операцій також спостерігала спеціально прибула делегація ортопедів-хірургів з Києва та Одеси.

Костянтин ПАЛАГНЮК, ортопед-травматолог, кандидат медичних наук
На базе Клиники Святой Екатерины мы развиваем центр протезирования, который максимально нашим горожанам и приезжим позволит оказывать эндопротезирование с заменой суставов, а также малоинвазивные операции на суставах. И профессор приехал показать нам одну из техник малоинвазивного доступа на тазобедренном суставе, которая позволяет менее травматично получить доступ на тазобедренный сустав и поставить его с минимальным повреждением мягких тканей.

Відомий хірург-ортопед П’єр Вазіна має понад 40 років досвіду роботи в провідних клініках Італії, а також Франції та США. Він є визнаним експертом в ендопротезуванні колінного і тазостегнового суглобів. Професор віртуозно проводить операції із заміни тазостегнового суглоба через передній доступ до нього. «Техніка бікіні» — таку назву має методика. Й доктор Вазіна розповів нам про неї одразу після проведеної операції разом з лікарями Клініки Святої Катерини.

П’єр ВАЗІНА, хірург-ортопед лікарні Villalba (Італія)
Я часто приїжджаю в інші країни і навчаю новій техніці місцевих хірургів — так званої «техніці бікіні» або техніці переднього доступу до стегна. Її переваги — мінімальний надріз м’язів, в результаті чого швидше настає реабілітація, і хороший естетичний ефект, що дозволяє вдягати бікіні жінкам після операції. Клініка Святої Катерини перевершила мої очікування — тут дуже хороші матеріали та організація процесу. А також особливо сподобалося працювати з професійними колегами.

Професор Вазіна підкреслив високий рівень оснащення операційних в Клініці Святої Катерини та відмінну кваліфікацію її хірургів.

Костянтин ПАЛАГНЮК, ортопед-травматолог, кандидат медичних наук
Мы планируем постоянно приглашать специалистов из разных стран, обмениваться опытом, хотим на базе Клиники святой Екатерины сделать такие школы. Чтобы не только наш коллектив, но и доктора города Одессы и из других областей могли посмотреть, могли поучаствовать в операциях.

За 16 років роботи у Клініки Святої Катерини склалися міцні міжнародні зв’язки в багатьох напрямках медицини. Тут відкриті для співпраці і обміну досвідом, і прагнуть розвиватися і підвищувати свій рівень.

Комментарии закрыты