ВИСТАВКА РОБІТ З КОЛЕКЦІЇ

Музей сучасного мистецтва Одеси представляє масштабну виставку робіт із колекції Євгена Деменка «Кольоровий архів».  Зібрання  колекціонера і дослідника Євгена Деменка є різнобічним архівом, в якому переважають роботи одеситів і художників, так чи інакше пов’язаних з Одесою. На виставці представлені твори футуриста Давида Бурлюка, авангардиста Олега Соколова, південноросійська школа живопису, блок художників-нонконформістів і одеська концептуальна група. Також колекцію доповнюють  сучасні автори Олександр Ройтбурд, Ігор Гусєв, Олександра Кадзевич, Стас Жалобнюк та інші. Окремим акцентом експозиції є роботи різних авторів в жанрі ню. Частина виставки присвячена документальним свідченням про життя і творчість Давида Бурлюка і Олега Соколова. Виставка відкрита до 4 серпня.

 

ОНОВЛЕНИЙ ІКОННИЙ ЗАЛ

Одеський  художній музей відкрив для відвідування відновлений іконний зал. Сучасне музейне освітлення та темно-синій колір стін чудовим чином відтіняють теплі тони та золоті деталі ікон. Експозиція зала також змінилась. Зараз тут представлені різні школи та сюжети, деякі роботи показано вперше. Наші кореспонденти вже побували на екскурсії.

 

КНИГА ЛЕОНІДА АВЕРБУХА

В музичній гостинній всесвітнього клуба одеситів відбулась презентація книги відомого одеського лікаря Леоніда Авербуха «Одеські музи поетів». Це п’ятнадцята книга автора — кандидата медичних наук, заслуженого лікаря України, який велику частину свого професійного життя бореться з туберкульозом. Серед його наукового та літературного доробка є медичні монографії, вірші і проза.  Нова літературно-досліднецька робота – це збірка нарисів про одеситок, які  надихали поетів різних часів на творчість.

Комментарии закрыты