Підготовка пляжів Одеси до курортного сезону майже добігла кінця. Про це стало відомо в ході апаратної наради, яка пройшла 23 квітня в Одеській міській раді. В рамках підготовки до курортного сезону було проведено ремонт та фарбування 324 лавок, 95 урн та 95 кабінок для переодягнення. Встановлено нові урни, лавки та ліхтарі. Проведено ремонт 9 громадських туалетів та установлено 5 питних фонтанчиків. Відремонтовано 16 спортивних площадок та 6 дитячий ігрових майданчиків на пляжах Ланжерон, Отрада, Дельфін, Аркадія, гідропарк Лузанівка, а також 11, 13, 15 станціях великого фонтану. Також згідно з міською програмою «Рівність» на 11 станції великого Фонтану проводиться монтаж конструкції пандусу.

Геннадій Мірошниченко, управління інженерного захисту території міста ОМР

«В соответствие с городской программой «Равенство», управлением начата работа по монтажу пандуса для спуска в море лиц с инвалидностью в районе 7 траверса на 11 станции большого фонтана. На территории станции большого Фонтана в настоящий момент планируется проведение мероприятий: ремонт, покраска вдоль пандуса, ремонт, покраска теневых навесов, установка деревяных тапченов в зоне отдыха, оборудование двух туалетов, душевой кабинки, питьевого фонтана — это планируется на этот сезон. С целью повышения и создания комфорта людей с инвалидностью, департаментом экологии, развития рекреационных зон разработан проект реконструкции пляжа для людей с инвалидностью на 11 станции Большого Фонтана. Реализация данного проекта запланирована в сентябре-ноябре 2018 года по итогам проведения процедуры тендера».

На трасі здоров’я розміщено 3 пости КП «Муніципальна варта». Ведеться робота зі встановлення ще 2 пунктів охорони, на пляжі 16 станції Великого фонтану і в Аркадії. Вони почнуть роботу з 30 квітня.

Комментарии закрыты