Лікарня Святої Катерини відкрилася на вулиці Малиновського 61-Г  на початку липня  — робота тут йде повним ходом. Одним з медичних напрямків сучасної лікарні є діагностика та лікування серцево-судиних захворювань. Відділення кардіології —  важливий профіль медзакладу. В одній з операційних готуються до проведення коронарографії. На сьогоднішній день, цей метод дослідження є найбільш точним і достовірним для дослідження проблем серця.

Артем Говоров, зав. клініки ендоваскулярної хірургії

Сейчас мы готовимся к проведению коронарографии пациенту со стенокардией, у которого выявлены изменения по кардиограмме, по УЗИ сердца при обследовании. Сейчас мы проверим насколько высока угроза развития у этого пациента инфаркта миокарда. Пациент приходит утром натощак, через руку делается укол, проводится тонкая трубочка, по ней проводится контрастное вещество и мы на экране видим проходимость сосудов сердца. Это всё происходит в сознании, под местной анестезией, мы с пациентом общаемся. И то, что мы видим с сосудами, можем сразу пациенту рассказать, прокомментировать и выбрать метод лечения.

Грамотна діагностика в максимально комфортних умовах — це те що варто виділити, говорячи про Лікарню Святої Катерини. Найчастіше, пацієнти відчувають стрес під час таких процедур, як, наприклад, ендоскопія і через це відтягують похід до лікаря. Саме для того, щоб людина ні про що не переживала в кабінеті у фахівця, тут пацієнта можуть ввести в стан сну і за лічені хвилини зробити діагностику.

Богдан Гатайло, хірург-ендоскопіст

Человек приходит, не думает о том, что это будет неприятно, больно. Ему ставят катетер, делают укол, человек уснул, проснулся и исследование уже готово. Конечно, профилактику нужно проводить всем, особенно людям у которых есть какие-то жалобы со стороны желудочно-кишечного тракта. Жалобы со стороны стула. Особенно немаловажно проводить эти исследования в осенне-весенний период, когда идет обострение всех хронических заболеваний: гастриты, дуодениты, язвенная болезнь желудка, двенадцатиперстной кишки.

Сучасна ендоскопія відіграє важливу роль і в діагностиці онкологічних захворювань. У лікарні Святої Катерини інноваційна ендоскопічна операційна оснащена обладнанням «Олімпус», яке є «золотим стандартом» по всьому світу. Воно дозволяє оперувати без жодних надрізів або проколів, а також виявляти ранні форми раку.

Віталій Гуцулюк, лікар-хірург, лікар-ендоскопіст

Вся Европа работает сейчас на эндоскопических стойках, которые позволяют нажатием одной кнопки изменить полярность волны и отличить патологический участок слизистой от непатологического. Расширяются возможности эндоскописта, не теряется время и самое главное, можно зафиксировать ранние формы рака — это слизистый и подслизистый рак.

Гнучкі ендоскопи — тут важливо підтримувати абсолютну стерильність. У більшості державних лікарень ці пристосування чистять вручну, однак в лікарні Святої Катерини їх завантажують у спеціальну мийну машину, а пацієнту видають чек на якому є інформація про час обробки і ступінь знезараження.

Віталій Гуцулюк, лікар-хірург, лікар-ендоскопіст

Очень высокий риск заражения вирусными гепатитами — В и С. Для того, чтобы этого избежать, нужно проходить длительный цикл обработки эндоскопического оборудования. Обеспечивает это моечная машина, она дает гарантию того, что не произойдет контакта с биологическим материалом предыдущего пациента.

Сьогодні в Європі все частіше проводять органозберігаючі та малоінвазивні операції. Ендоскопічне втручання відноситься саме до таких. Хірурги лікарні Святої Катерини працюють всередині органів пацієнта при мінімальному його травмуванні. Новітнє обладнання дозволяє високоякісно візуалізувати будь-які проблеми шлунково-кишкового тракту.

Віталій Гуцулюк, лікар-хірург, лікар-ендоскопіст

Малоинвазивные оперативные вмешательства, которые позволяют избежать больших травм для пациента и минимизировать риски, а также, что немаловажно, послеоперационные риски таких малоинвазивных оперативных вмешательств, у человека намного меньше. Что позволяет ему активно вернуться к предыдущему образу жизни, восстановиться и начинать работать и жить той жизнью, которой он жил до оперативного вмешательства.

У лікарні Святої Катерини увагу приділяють не тільки сучасному і індивідуальному підходу до кожного пацієнта, а й культурі ставлення до свого здоров’я. Лікарі тут кажуть, що краще займатися профілактикою і попереджати захворювання, ніж мати справу з ускладненнями. Приділяйте час своєму здоров’ю, а зробити це якісно вам допоможуть в лікарні Святої Катерини за адресою Малиновського 61-Г.

Комментарии закрыты