Як зберегти добре самопочуття в літню спеку і на що потрібно звернути особливу увагу влітку?  Як вести себе в спекотну погоду людям з серцево-судинними захворюваннями та як уникнути теплового і сонячного удару? А також, як захистити себе та рідних від кишкових інфекцій і харчових отруєнь. Саме такі актуальні питання 21 червня обговорювали на прес-конференції в прес-центрі «Одесит». Головний лікар Одеського міського Центру здоров’я Володимир Михайленко зазначає, що на сонці можна знаходитися тільки певний період часу, а саме зранку — до 11 години, а ввечері — з 16.

Володимир Михайленко, головний лікар Одеського міського Центру здоров’я

Находится на открытом солнце можно не целый день, а определенный период. До 10 утра и потом нужно сделать перерыв, потому что солнце заходит в зенит и становится более обжигающим. И так до 16 часов после 16 можно вернуться. Нужно стараться беречь глаза, потому что прямые солнечные лучи, попадая в глаза, на зрении и вообще на состоянии зрительного анализатора. Поэтому, солнечные очки очень нужны. Голова. Чтобы не получить солнечного удара желательно голову покрывать каким-то головным убором.

Також лікарі рекомендують, у випадку отримання сонячних опіків або ж сонячного удару, одразу сховатися від сонця, мокрим рушником змочити голову, затилок та грудну клітину. І в жодному разі не ігнорувати перші ознаки сонячних опіків й одразу звертатися до лікарів.

Комментарии закрыты