На шостий день свята Ханука синагогу Одеської єврейської громади Хабад відвідав голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций. Головний рабин Одеси і Півдня України Авраам Вольф познайомив очільника області з життям громади і діяльністю Хабаду в Одесі. Максим Куций мав можливість особисто поспілкуватися з членами громади, серед яких є і колишні в’язні фашистських гетто і концтаборів. Кожного вечора на Хануку, коли запалюють свічку, вимовляються благословення. У цей вечір в синагозі на запаленні свічок був присутній і очільник області.

У святковий вечір в синагозі також було багато студентів Єврейського університету Хабад і юних вихованців навчально-виховного комплексу Хабад. За єврейською традицією, як годиться на Хануку, діти повинні отримувати від дорослих хануке-гелт — тому Максим Куций допоміг роздати маленьким членам громади подарунки.

Максим КУЦИЙ, голова Одеської облдержадміністрації
Я пришел по поводу праздника Ханука по приглашению господина Вольфа. И очень рад, стал ближе к культуре, к традициям.

Так і почався шостий святковий вечір для громади Хабад — з виконання заповідей і звичаїв, пов’язаних з Ханукою. Голова Одеської обласної державної адміністрації був гостем і зміг побачити безпосередньо, як живе громада.

Комментарии закрыты