У понеділок 9-го листопада в залі Одеського головпоштамту зібралися одесити, члени громади Хабад, гості міста для того, щоби стати свідками урочистої церемонії погашення марки, випущеної на честь Всесвітнього дня сиріт. Цей особливий день був заснований для залучення уваги громадськості до проблем дітей-сиріт. У 2020-му році Всесвітній день сиріт відзначається 9-го листопада, тому ця дата була обрана для погашення марки, на якій вміщено зображення єврейського дитячого будинку «Мішпаха», що зводиться уродженцем Одеси Михайлом Опенгеймом. Крім марки і марочного блоку, цій даті і будівництву «Мішпаха» присвячений конверт і штамп, якими і проводилося гасіння.

Виступаючи перед присутніми, головний рабин Одеси і Півдня України Авраам Вольф зазначив, що випуском цієї марки «Укрпошта» пригортає увагу до таких важливих аспектів людської діяльності, як здатність і бажання допомагати іншим і особливо тим, хто слабкий і незахищений. Марки, присвячені будівництву Михайлом Оппенгеймом дитячого будинку повинні будуть нагадати людям про таку важливу рису людського характеру, як доброта і співчуття.

Разом з головним рабином Одеси і Півдня України Авраамом Вольфом участь в гасінні марки взяв директор Одеської дирекції «Укрпошти» Сергій Дрозд, архітектор проекту Сергій Бурлаченко та директор навчального комплексу «Хабад» Марина Шлєпакова.

Комментарии закрыты