Напередодні сесії Одеської облради
Напередодні сесії Одеської обласної ради, під головуванням Юрія Крука відбулось спільне засідання двох постійних депутатських комісій — з питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та гласності, прав людини, свободи слова та інформації і комісії з питань транспортно-комунікаційної інфраструктури, морегосподарського комплексу та цифрового розвитку. Спочатку депутати разом обговорили дуже непросту ситуацію, яка склалася навколо сільських відділень «Укрпошти» в Одеській області.
Після цього свої профільні важливі теми розглянула власне комісія з питань транспортної інфраструктури. Одна з них — робота зважувальних комплексів, і це питання сьогодні нагальне не тільки для Одещини, а й для сусідніх Миколаївського та Херсонського регіонів.
Юрій Крук підкреслив, що в першу чергу дороги страждають від перевантажених зерновозів, які прямують до портів «великої Одеси». Тому зважувальні комплекси повинні запрацювати якнайшвидше, аби зберегти дороги, а з ними й бюджетні гроші.
Отже, на наступній сесії Одеської обласної ради депутати повинні  проголосувати за низку рекомендованих комісіями питань, — для благополуччя як Одещини в цілому, так і кожної її об’єднаної громади.

Комментарии закрыты