20-го вересня на честь Дня Партизанської слави в однойменному сквері на вулиці Миколи Аркаса відбулося урочисте покладання квітів до Стели Партизанської слави, а також марш колони одеських ліцеїстів, виконання пісень воєнних років. Крім того, в сквері працювала польова кухня і була організована виставка автотранспорту і стрілецької зброї років війни. Одеський міський голова Геннадій Труханов, який був присутній на святі, зазначив, що для одеситів День Партизанської слави — знаменна дата, присвячена пам’яті Другої світової війни.

Велику роль партизанського руху в обороні і визволенні Одеси від фашистських загарбників відзначив і депутат Одеської міської ради, член фракції «Довіряй ділам» Олег Етнарович, назвавши сквер важливою часткою людської пам’яті.

За ініціативи фракції «Довіряй ділам» і особисто Одеського міського голови Геннадія Труханова на сесію міськради було винесено питання про відродження скверу Партизанської слави та повернення йому історичної назви. Про значення скверу для історичної пам’яті молоді і одеситів усіх поколінь на заході сказав депутат Одеської міської ради, член фракції «Довіряй ділам» Юрій Крук.

Після закінчення урочистої частини свята в сквері пройшов концерт, на якому школярі виконували військові пісні — так в далекі роки Другої світової, перекриваючи залпи гармат, виступали знамениті фронтові концертні бригади перед бійцями нашої армії прямо на передовій.

Комментарии закрыты