Центром обговорення на шостій черговій сесії Одеської міської ради став кредит, який Одеська міська територіальна громада візьме з метою фінансування розвитку бюджету у розмірі 1 млрд 200 млн гривень у трьох банків на 5 років. А саме в «Ощадбанку», «Укрексімбанку» та в «Укргазбанку», — доповіла директор департаменту фінансів Світлана Бедрега.
Майже годину депутати міськради жарко обговорювали рішення взяти кредит. Реалізацію яких найбільш значущих соціальних проектів він допоможе вирішити? На це питання вичерпно відповів Одеський міський голова Геннадій Труханов: ми працюємо для людей — модернізуємо ліфти, ремонтуємо лікарні, будуємо школи.
Рішення про взяття кредиту на потреби Одеської територіальної громади більшість депутатів прийняли оплесками.
Також в ході сесії депутати підтримали рішення про передачу земельної ділянки майже 42га в постійне користування держпідприємству «Дирекція з будівництва міжнародного аеропорту «Одеса». Ділянка призначена для спорудження та експлуатації будівель, споруд та офіційного транспорту, що використовуються для реконструкції аеродромного комплексу комунального підприємства» Міжнародний аеропорт «Одеса». Мер Геннадій Труханов зазначив: ми говоримо про виділення ділянки держпідприємству, на підставі якого нам побудують магістрально-руліжну смугу; в Україні багато аеропортів, які очікують державні кошти, тому тут ми розглядаємо взаємини з державою, а не з приватним підприємством.

Комментарии закрыты