МАСТЕР НА ВСЕ ОБРАЗЫ

Здебільшого три десятки років існує творчий колектив «Маскі шоу» під незмінним керівництвом Георгія Делієва. Весь цей час трупа втілює на сцені оригінальний матеріал у своєму власному стилі, постійно розвивається. Спираючись на багаті класичні традиції театру Дель Арте, коміків «Великого німого», європейської клоунади, виступу » Масок» — це завжди свято  нестримної фантазії. Кожен актор через форму пантоміми, хореографії, драми, трюку розвиває свій власний унікальний образ. Щойно колектив повернувся з Угорщини, де брав участь у міжнародному фестивалі циркового мистецтва . А до нас у студію завітав  актор основного складу комік трупи Маскі – майстер на всі образи – Михайло Волошин.

 

РОЖДЕСТВЕНСКИЕ ЧТЕНИЯ

В Одеській національній науковій бібліотеці відбулись ХVІІІ Різдвяні читання. Цьогоріч вони присвячені збереженню і примноженню національної культури, адже 2018 рік оголошено Роком охорони культурної спадщини України. У Різдвяних читаннях взяли участь провідні науковці міста, митці, громадські та політичні діячі. В рамках заходу відбулась презентація мистецьких та книжкових виставок.

 

  ПАМЯТИ АЛИКА МИРЗОЕВА

У грудні минулого року Одеса проводила в останню путь Аліка Мірзоєва — людину, яка зберегла життя Воронцовським левам, «Амуру та Психеї» в Пале-Роялі, Лаокоону та цілим залам скульптур в музеї Західного і Східного мистецтва. А 19 січня в музеї стартувала виставка, присвячена пам’яті великого реставратора, якого знав кожен одесит.

Комментарии закрыты