Невеликий клаптик землі, декілька десятків дерев і великий будівельний майданчик — це все, що залишилося від університетського метроному та парку. 2 листопада, у четвер, пройшла мирна акція проти будівель компанії «Cтікону» на території Одеського національного університету імені Мечникова. Активісти відстоювали свою думку біля будинків Стікону і протестували проти розширення житлових комлексів на територіїї університету та інших громадських ділянках. За їх словами, будівництво житлових комплексів продовжується на протязі 10 років незаконно, тому що ніде немає підтверджуючих документів. Вони вимагають притягнути до відповідальності ректора Одеського національного університету.

Ігор Христов, активіст

…. ми сюди прийшли, щоб звернути увагу на те що вже 10 років коїться злочин на самій території Мечникова, на муніципальній території будуються житлові будинки. Не можна будувати на території  університетів житлові будинки. Університет повинен розвиватись, в ньому повинен бути парк, тут раніше був парк. Були ще різні навчальні корпуси, їх немає, їх зараз зносять, руйнують свідомо, їх не ремонтують. Вони в аварійному стані. Замість цього, за посібництвом ректора Коваля, компанія фірми «СТІКОН» продовжуэ забудовувати парк Мечникова. Це вже продовжується 10 років.

Активісти наголошують, що це не остання акція протесту і вони будуть залучати до цієї справи різні вищі інстанції. Так як впевнені, що наступною мішенню буде студентський стадіон. На акції зібрались до півсотні мітингувальників. Серед них —  студенти, які навчаються сьогодні в університеті, студенти, які давно закінчили учбовий заклад, і люди, котрим не байдужа доля університетської території.

 Руслан, колишній студент ОНУ ім. Мечникова

Я бывший студент Одесского университета, геолого-географический факультет. Закончил в 2012 году, как только я сюда поступил, здесь был парк и только начиналась застройка этого всего. Я всегда мог пройти от своего факультета до стекляшки очень легко, вот так вот напрямик. Деревья былиЮ все было красиво, хорошо. Что это происходит сейчас.

 Парк они развалили, потом пойдет стадион. Вместо того чтоб строить для студентов спотривные оздоровительные комплексы, тут валяется все. Я просто уверен, что этот будет очередь и этого стадиончика

Комментарии закрыты