19-го листопада в Одесі стартував третій Міжнародний бізнес-форум BIGBRANDS 2019. 20 спікерів, 50 бізнесів, сотні учасників разом — для знайомства, обміну досвідом, вивчення новітніх бізнес- ідей і стратегій відомих компаній. Форум організований Європейською асоціацією розвитку бізнесу ЄАРБ.

Андрій АЗАРОВ, голова Вищої ради ЄАРБ, голова Оргкомітету
Сегодня мы будем говорить о консорциумах, сегодня у нас есть тема глобализации бизнеса и выхода бизнеса на международные рынки. И, конечно же, сегодня здесь много студентов, которые учатся в различных университетах, но уже готовы к самостоятельной жизни. Им нужно дать первый старт, первые знания, с которыми они пройдут путь создания собственных предприятий.

Обмін досвідом в області франчайзингу, нетворкінгу і маркетингу, управління бізнесом, масштабування і вихід на світові ринки — саме такі цілі у форуму, який також має назву «Інноваційна Україна». BIGBRANDS 2019 це компанії-бренди з різних країн, продукти-бренди і, найголовніше, це люди-бренди.

Андрій АЗАРОВ, голова Вищої ради ЄАРБ, голова Оргкомітету
Здесь есть люди, которые прошли жизненный цикл от построения бизнеса до его выхода на орбиту. У нас здесь много людей, которые приезжают уже для того, чтобы стать менторами для очень многих людей. Это люди, которые занимаются юриспруденцией, авторским правом, франчайзингом, созданием глобальных корпораций, являются бизнес-консультантами.

Унікальність форуму BIGBRANDS 2019 полягає в налагодженні прямих контактів з керівниками компаній різних сфер діяльності, в відкритті можливостей створення філій в різних країнах. Це територія однодумців, зацікавлених у розвитку підприємництва. На BIGBRANDS немає випадкових слухачів. Тому саме на цьому міжнародному бізнес-форумі відбулось Офіційне проголошення Дня жіночого підприємництва в Україні, який одночасно святкується 19-го листопада в 144 країнах світу.

Ольга АЗАРОВА, Посол України в WED ООН з жіночого підприємництва
Сегодня исторический день, за все годы независимости Украины страна впервые делает провозглашение Дня женского предпринимательства в Украине. Это инициатива ООН, женской организации WED ООН — Women’s Entrepreneurship Day. Сам факт провозглашения означает, что есть очень большая поддержка со стороны органов власти, муниципального управления, вообще со стороны общества и самих женщин в развитии женского предпринимательства и самой экономики через саморазвитие женщины.

Ольга Азарова, Посол України у WED ООН з питань жіночого підприємництва, засновниця Міжнародного Клубу успішних жінок, засновниця Mediaholding 100%, MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOLS, Royal British School і делегатка від України на саміті п’ятисот найвпливовіших жінок світу, урочисто проголосила День жіночого підприємництва в Україні.

Ольга АЗАРОВА, Посол України в WED ООН з жіночого підприємництва
Болгария, Казахстан, Литва, Латвия, Эстония приехали к нам сегодня на форум для того, чтобы получить новые контакты и новые идеи для предпринимательства. Фокус будет на том, какие инновации создала Украина как страна и какие ее инновации стали брендами мира. Более 300 гостей у нас сегодня. И это очень хорошая ода предпринимательству.

День жіночого підприємництва прагне зібрати співтовариство натхнених і надихаючих жінок-лідерів, які можуть стати голосом WED і зробити внесок в розвиток соціально корисного бізнесу. Присутні на форумі BIGBRANDS представники органів державної влади та місцевого самоврядування підкреслили, що ця важлива ініціатива WED ООН не випадково знайшла підтримку в Одесі.

Тетяна МАРКОВА, директор департаменту культури та туризму ОМР
Одесса — это красота и, вместе с тем, и ум, и такт, и деловитость, и рачительность. Эти лучшие качества, которые объединены в женщинах Украины и олицетворением которых явились женщины Одессы. И это еще один сигнал для всех о том, что Одесса это уникальный город.

Віталій СВІЧИНСЬКИЙ, заступник голови Одеської облдержадміністрації
Активність жінок, самореалізація це дуже важлива запорука успіх і родинного, і державного. А якщо жінка, дружина, людина, яка зазвичай, як склалося в Україні, оберігає родинний очаг, — ще створює свою справу, самовдосконалюється, то від нас тільки найбільше сприяння буде.

Офіційна частина стала тільки початком великого цікавого, наповненого зустрічами, враженнями, знайомствами та ідеями міжнародного бізнес-форуму BIGBRANDS 2019. Попереду виступи спікерів про глобалізацію бізнесу та його інновації, про лідерські тренди, франчайзинг, розвиток сучасної індустрії краси, історії успіху та урочиста вечірня програма з  нагородженням кращих брендів року, що минає.

Комментарии закрыты