МСИО — 10 ЛЕТ

10 квітня Музею сучасного мистецтва Одеси виповнилося 10 років. Це єдиний приватний музей в Україні такого напрямку. За перше десятиліття існування музею у нього з’явилася своя будівля, його відвідало більш ніж 50 тисяч людей, відбулася велика кількість виставок та різних культурних заходів. На урочистості з нагоди святкування ювілею музею особисто завітав одеський міський голова Геннадій Труханов.   Святкування 10-річчя музею продовжилися і в суботу.

ПРЕМЬЕРА В УКРАИНСКОМ ТЕАТРЕ

+Неочікувано. Емоційно. Філософськи. З повним акторським порозумінням і віддачею. В українському музично-драматичному театрі відбулась прем’єра вистави «Одруження» за мотивами п’єси Миколи Гоголя. Режисер-постановник Іван Уривський, відомий одеським театралам своїм нестандартним прочитанням матеріалу, запропонував публіці замислитися над безсмертним творінням Гоголя.

ТУШЕТИ НА ФОТО

До 100-річчя дипломатичних відносин України і Грузії в бібліотеці ім.Е.Багрицького відкрилась фотовиставка «Невідома Кахетія або таємничий та недоступний Тушеті!» Тушеті – це регіон Грузії з унікальними селами, ландшафтом, тваринним і рослинним світом!» . Красу природи, людей і легенди цього особливого району Кахетії відображені на фотографіях  одеського автора Лілії Гричулевич.

Комментарии закрыты