КНИГА БОРИСА ХЕРСОНСКОГО

 Розмаїття образів і мотивів, дивна музика віршів…В одеській обласній науковій бібліотеці імені Грушевського відбулась творча зустріч з поетом, психологом, ректором київського інституту сучасної психології та психотерапії  Борисом Херсонським та презентація збірки віршів «Сталіна не було». Це вже п’ята його книга, яка видана харківським видавництвом Фоліо, і друга- українською мовою.

«МУЗЫКА И СЛОВО»

Одеська обласна філармонія займає гідне місце серед найбільш значних концертних організацій України. Вона знайомить своїх слухачів з творами світової музичної культури, з яскравими творами сучасної української та світової музичної сцени вже на протязі 85 років. 31 січня в малому залі Одеської філармонії, до ювілею закладу, відбулась презентація книги «Музика та слово» авторства Поліни Овчинникової. До нашої студії ми запросили директора одеської філармонії Галину Зіцер

«ВОЗВРАЩЕНИЕ САМУРАЯ»

На передодні Східного Нового року музей західного та східного мистецтва  відкрив виставку японського мистецтва «Повернення самураю». Це відлуння недавньої виставки в київському Мистецькому арсеналі. До 11 березня експонати з цієї колекції доступні і одеській публіці. В Чорній залі музею з творами японських художників і майстрів декоративно-прикладного мистецтва вже познайомилась наша знімальна група.

ФОТОВЫСТАВКА А.СИНЕЛЬНИКОВА

Враження від мандрівок по містах та країнах, одеський колорит, портрети, жанрові сцени і, звісно, котів та нове захоплення – абстракцію — представив на своїй персональній виставці в виставкових залах художнього музею відомий одеський фотограф Олександр Синельников. Більш ніж 100 робіт об’єднані назвою «Оточуюча реальність» і відображують творчі напрямки та інтереси автора.  Експозиція буде відкрита до 4 березня.

Комментарии закрыты