ДИРИЖЕР ЯН ХЮБНЕР

Майже цілий тиждень в Одесі гостював великий Бременський Міський хор. Артисти приїхали до нас в рамках  проекту «Музичне партнерство Бремен-Одеса». Цей масштабний культурний проект проводиться вже три роки під патронатом  Міністерства Закордонних справ Німеччини. Ініціаторами проекту виступили депутат Бундестагу пані Марі-Луиза Бек і президент фестивалю ODESSA CLASSICS народний артист України, піаніст Олексій Ботвінов.  Про програму цьогорічного візиту німецьких артистів поговоримо з керівником та диригентом хору Яном Хюбнером.

 БЕЗ НАЗВАНИЯ

У виставкових залах літературного музею відкрилась спільна виставка живописця Світлани Юсим та фотохудожника Івана Цюпки. Це поєднання абстрактного експресіонізму в живопису та провокаційного постмодернізму  у фотографії. На вернісажі побувала наша знімальна група.

МАСКАРАД

Одеський театр опери та балети готує прем’єру – балет Арама Хачатуряна «Маскарад». Композитор написав музику до однойменної драми Лермонтова за проханням театру Вахтангова в 1941 році. Початок війни визначив долю вистави – він зійшов зі сцени. Але музика Хачатуряна залишилась жити в симфонічній естраді у вигляді сюїти. Вже після смерті композитора, його учень Едгар Оганесян створив партитуру балету на основі музики Хачатуряна, включивши до неї також фрагменти з інших творів автора. 26 і 28 жовтня одеські шанувальники балету матимуть можливість доторкнутися до творіння одного з видатних постатей у світовій музичній культурі 20 століття -Арама Хачатуряна.

Комментарии закрыты