25 жовтня на Морвокзалі відкрився архітектурно-будівельний форум «Білдтех». Захід об’єднав в собі різні виставки: тут можна подивитися матеріали, дізнатися про нові будівельні технології, розібратися в альтернативних джерелах енергії, вибрати меблі або дизайн для квартири. Щоб пройти всі стенди, можна витратити не одну годину, але повірте, це того варто.

У розумінні багатьох людей, хороший будинок — обов’язково з каменю. На виставці готові розвіяти цей стереотип і представити повністю енергоефективний будинок зі спеціальних панелей. Витрата газу і електрики в таких спорудах в 3, а то й 5 разів менше.

Сергій Кропивченко, менеджер компанії «Сервус»

В первую очередь, дом получается теплый из-за утеплителя в стенах. Дальше мы конечно применяем энергосберегающие окна, альтернативные источники энергии, тепловые насосы, солнечные панели для отопления домов. Эта технология пришла из стран Европы или Америки. Там эти дома строят уже достаточно давно. Дом строится очень быстро — это одно из преимуществ. За 3-6 месяцев можно заехать и жить, в этот готовый дом.

Матеріали — те, чим особливо багатий форум «Білдтех». На виставці представлені всі види підлогових покриттів, починаючи від лінолеуму і закінчуючи найбільш на сьогодні сучасним вініловим покриттям, яке не боїться ні води, ні подряпин. Всі ці матеріали приїхали з Європи, вибравши їх, покупець робить хорошу інвестицію у свій будинок.

Сергій Оляненко, комерційний директор компанії «Три богатиря»  

Мы представляем ламинат, ковролин, ковровое покрытие, виниловую доску. Наше покрытие является экологически чистым, что играет немаловажную роль и достаточно качественным. Купив, приобретя один раз это покрытие, он избавляется от поиска напольных покрытий на долгие-долгие времена.

Є й такі особливі матеріали, як, наприклад, пробка. Вона складається з безлічі маленьких комірок, за рахунок цього зберігає тепло і використовується для шумоізоляції. Основний виробник пробки — Португалія, там для цього вирощують дуби. Але не думайте, що пробкове покриття буде схоже саме на це дерево. Його можуть зробити на будь-який смак: під плитку, камінь або ламінат.

Сергій Довбешко, засновник компанії «dom Probki»

Здесь в основном используются напольные покрытия, полы в детские комнаты, квартиры, офисы, настенные покрытия в спальнях, прихожих. Также, это производство гидрокорка — полы, которые можно применять в ванных комнатах, коридорах

В ремонті або будівництві важливі деталі. Електромонтажні комунікації не завжди можна побачити, але від того, як вони працюють залежить якість життя в вашому домі чи квартирі. На виставці представлені справжні лідери ринку: не тільки ті, хто грамотно проведе електромонтажні роботи, але навіть зможе встановити такі технології, як заземлення або блискавковідведення.

Андрій Павлюк, керівник компанії «Ра-курс+»

Компания с 2009 года достаточно проделала проектов в городе, в области, в Украине и за рубежом. Мы также выполняли работы в Венесуэле — это керамический завод, мы там проводили монтаж, пусконаладку печей. Также, наша компания работала во Франции — это реконструкция заводов по изготовлению кирпича.

ТИТР: Андрій Шакан, відділ продажів компанії «Ра-курс+«

На сегодняшний день мы предлагаем комплексное решение по системам молниезащиты и заземления. Мы предоставляем людям работы под ключ. Начиная от проектирования, визуализации, выезда, консультации, замеров, подборов оборудования.

Пройшовши по всім цим стендам, залишаються буквально останні штрихи — вибір меблів. Це питання особливо важливе, якщо мова йде про найменших клієнтів. На морвокзалі можна не тільки підібрати дерев’яні гіпоалергенні меблі для дитячої кімнати, а й купити малюкові справжній будиночок або гірку.

Ірина Богданчикова, менеджер компанії «Meblik»

Необычно тем, что можно в комнате поставить горку. Абсолютно уже не надо ходить на улицу с детками в холод, кататься на этой горке. Потому что в любую погоду, если она не солнечная, мы это можем сделать сидя дома.

Подія на Морвокзалі важлива і тим, що піднімає важливу тему архітектурного вигляду Одеси. Будівельний форум не міг бути проведений без участі Одеської державної академії будівництва та архітектури, яка не тільки надала роботи випускників-відмінників та викладачів на виставку, а й привезла колег з Політехнічного університету Валенсії для участі в лекторії.

Надія Єксарева, професор ОДАБА

Приятно, что связи с университетом Валенсии очень долгосрочные. И, например, студенты…испанские студенты подготовили, 6 человек, дипломные работы на тему смарт-технологий доходных домов Одессы. Мы стараемся тоже со студентами эту тематику прорабатывать, но они как раз защитили свои дипломы в Валенсии.

Ігор Фернандес, Політехнічний університет Валенсії

Для нас Одеса — це щось вражаюче, вона відрізняється від того, до чого ми звикли. Я думаю тут багато чого потрібно відреставрувати. Ми бачимо дивовижні будівлі, котрі потребують інвестицій і бюджету, щоб відновити все це велике минуле, яке було у Одеси.

Також, відзначимо що під час виставки за допомогою «Асоціації архітекторів Одеси» проходить архітектурний фестиваль «Я так бачу». Його учасники представили те, якими бачать неосвоєні місця Одеси.

Отже, на власні очі побачити все, що пропонує архітектурно-будівельна виставка «Білдтех», виставка енергозберігаючих технологій «Білденерджі», виставка «Меблі та інтер’єр», а також фестиваль «Я так бачу» можна з 25 по 28 жовтня на Морвокзалі.

Комментарии закрыты