У домі ХХІ століття розумне не суперечить красивому і яскраві рішення завжди інноваційні. Саме такі технології розумних будинків, дверей, вікон, енергозбереження, альтернативні сучасні матеріали та інструменти представлені на архітектурно-будівельній виставці «Одеський Дім» і виставці енергозберігаючих технологій Odessa Energy, які відкрились на Одеському морвокзалі 24-го жовтня й будуть працювати по 27-е жовтня. Організатор форумів — виставковий центр «Одеський Дім».

«Добра підлога — це так просто» Ламінат, штучне покриття «трава», а також тренд — вінілове покриття. Новинки на стенді компанії «Три богатирі» притягують погляд.

Зводить енергозберігаючі будинки за ціною квартири і в рекордні терміни компанія «Сервус».

Декоративні матеріали від відомого італійського виробника San Marco на виставці презентувала студія Vi Decor. Не просто матеріали, а творчість, атмосфера, емоції.

«Дім вікон Морімото і Ко» відомий тим, що займається виготовленням світлопрозорих конструкцій будь-якого ступеня складності за найвищими критеріями якості.

«Якість — це наша пристрасть!» — кажуть в компанії SSE. Тут пропонують ідеальний мікроклімат, правильну комплексну безпеку, дизайн, функціональність і багато іншого для Вашого будинку чи офісу.

Вперше в Одесі свої дерев’яні будинки з бруса під ключ представляє компанія «Лаванда». І слоган в неї: «Будинок — назавжди!»

В експозиції виставки Odessa Energy представлені енергозберігаючі технології та альтернативні джерела енергії. Надійний партнер в сонячній енергетиці — Reneco: творимо майбутнє! Як в приватному домоволодінні, так і в великому промисловому цеху.

На виставці також представили славетну торгову марку Milwaukee — найбільшого в галузі виробника і продавця ручних, електро- та акумуляторних інструментів і приладдя для робітників-професіоналів у всьому світі.

У рамках виставки будівельних технологій та матеріалів «Одеський Дім» і виставки енергозберігаючих технологій та альтернативних джерел енергії Odessa Energy відбудеться фестиваль концептуальної архітектури та дизайну «Я_ТАК_БАЧУ_!».

Комментарии закрыты