Доброю традицією стало  проводити в Одесі Міжнародний форум з освіти, підготовки та працевлаштування моряків. Цього разу він відбувся 5 червня в пасажирському комплексі Одеського морського торгового порту, а його організаторами виступили   Національний університет «Одеська морська академія» та виставковий центр «Одеський дім». Форум проходить всьоме і приурочений до святкування 75-ї річниці з дня заснування   морської академії.

Михайло Міюсов, ректор НУ «ОМА»
Для нас очень важно, что есть возможность предоставить нашим иностранным партнерам возможность ознакомится с нашими возможностями, с нашим потенциалом и подтвердить, что Украина — это морская держава. Сегодня Украина входит в 5 мировых лидеров по количеству моряков на международном рынке труда

У  форумі, який об’єднує виставку і конференцію, беруть участь понад 180 делегатів, 100 організацій і компаній з 25 країн світу.  Це міжнародні асоціації, морські навчальні заклади, судноплавні і крюїнгові компанії, розробники морських тренажерів, програмного забезпечення і устаткування, професійні спілки, а також інші представники  морської індустрії.

Олена Вальчук, представник
компанії МТВ ВАNK
Для моряков у нас созданы масса продуктов, это кредитные продукты, депозитные продукты, все что необходимо морякам. Конечно же мы понимаем важность труда моряка, их основную задачу, это получить заработную плату,  получить ее в Украине, это надежность получения средств, это именно эти аспекты прежде всего мы готовы обеспечить

Вадим Гарелін, представник компанії OMS-VR
Занимаемся мы разработкой виртуальных курсов для плавсостава, для повышения их экспертизы и знаний
Нужны для закрепления знаний и навыков, потому что то, что мы прочли , сколько мы там запоминаем 15%, в итоге от прочитанного, там 30 от увиденного, в этом случае, когда вы все делаете, проживаете это в реальности пусть даже виртуальной, у вас остается достаточно большой багаж навыков и знаний, которые остаются навсегда с вами.

Здравствуйте, я сейчас хожу по танкеру, вот пришла на нос судна. Вот сзади меня есть надстройка, я вижу члена экипажа.


Загалом, Форум об’єднує партнерів, зацікавлених  в якісному навчанні, практичній підготовці та працевлаштуванні моряків, безпечній та ефективній експлуатації морських суден, надає відмінні можливості для обговорення актуальних питань, що стоять перед морською галуззю.

Ігор Сафін , директор крюїнгової компанії V.Ships Ukraine
В прошлом году трудоустроили более 5500 украинских моряков под флаг, 308 кадетов прошли у нас плав.практику и более 100 кадетов, которые сделали 2-3 плав. практики у нас стали офицерами, на судах под менеджементом компании  «V.Ships». И развитие морского образования, подготовки моряков, этот тот вклад, который мы делаем для того, чтобы в конечном итоге крюинговые компании имели возможность их труддоустраивать.       

Щодо конференції. Програма включала 5 пленарних засідань, 11 презентацій, 4 панельних дискусії і 3 круглих столи. Судноплавний менеджмент і кадрові ресурси, компетентність моряків і людський фактор, сучасне управління персоналом в судноплавстві — теми, які підіймалися в ході конференції. А  загалом, від такого форуму організатори чекають приходу на український ринок нових компаній та відкриття нових кадетських програм. Захід триває з 5 по 6 червня.

Комментарии закрыты