ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ГРУЗІЇ

26 травня Грузія відзначила 101 річницю своєї незалежності. День державної незалежності — головне державне свято Грузії. За традицією в цей День проходить ряд урочистих заходів. На одному з них побувала наша знімальна група.

ДИРИГЕНТ МАРКО КОМІН

«Тоска» —  одна з кульмінацій оперного мистецтва, твір рідкісної краси та емоційної сили. Історія великого кохання та зради,  одягнена італійським композитором Джакомо Пучіні в оперний жанр, ось вже більше століття не перестає захоплювати глядача по всьому світу.  Вистава «Тоска»  настільки  припала до душі публіці, що на сьогодні є найбільш репертуарною в світі.  Одеський оперний театр – не виключення.  25 травня ця опера відбулась під орудою запрошеного диригента, італійця  Марко КомІна. Наша знімальна група вже познайомилась з маестро.

ІСТОРІЯ ОДНІЄЇ САДИБИ

До 30 травня включно в музеї Блешунова відкрита виставка «Історія однієї садиби» про невідомі раніше факти міської садиби Воронцових. Проект підготовлений реставратором Анатолієм Изотовим.  25 травня була організована єдина авторська екскурсія.

Комментарии закрыты