Марія Варна, кореспондент

Новощіпний ряд — два кроки пройти до Привозу. Поруч розташувалися авто и жд вокзали, а також трамвайна зупинка. Тут досить добре розвита хаотична торгівля, купити тут можна в буквальному сенсі все — починаючи від букету квітів і закінчуючи мобільним телефоном. Саме це маленьке перехрестя багато років потребує термінового впорядкування.

Перехрестя Новощіпного ряду і вулиці Катерининської є одним з найбільш проблемних в Одесі. Тут змішалося все — пішоходи, продавці, сміття з прилавків, трамваї і громадський транспорт. Проїхати, здавалося б, невеликий проміжок дороги — завдання не з легких, руху транспорту часто заважають торгові павільйони, продавці яких здебільшого не мають дозволу на торгівлю. 8 грудня департамент транспорту міської ради провів робочий візит до Новощіпного ряду — в мерії планують звільнити проїжджу частину для трамваїв і нарешті упорядкувати це «злачне» місце.

Сергій Щербань, заст. директора департаменту транспорту ОМР

Первостепенно, мы хотим оградить трамвайное полотно, установив турникеты вдоль всего трамвайного полотна, вдоль всего Новощепного ряда. А после того, как будет решен вопрос с торговыми павильонами, после будем решать вопрос с движением транспорта. Установить турникеты и наладить движение транспорта — это достаточно быстро делается.

За словами Сергія Щербаня, в мерії робота вже стартувала. Після того як перехрестя звільнять, дорогу тут звісно відремонтують. Точні терміни проведення робіт або те, куди перемістять торговців — поки що невідомі. Однак, з огляду на успішний благоустрій мерією сусідньої Старосінної площі, Новощіпний ряд стане логічним продовженням приведення в порядок гучної і людної місцевості між вокзалом і Привозом.

Комментарии закрыты