Наприкінці березня завод «Стальканат-Сілур» запускає новий виробничий комплекс. Підприємство є найбільшим з виробництва метизної продукції у державі. Воно має велику історію, воно переживало розруху та періоди виробничого підйому. Попри певні складнощі, сьогодні на «Стальканаті» працює майже 2 тисячі осіб, а продукція експортується у 30 країн світу. 5 березня у філіал заводу на вулиці Ізвестковій завітали чиновники з мерії. Так працює цех стального дроту на заводі «Стальканат-Сілур», більш відомому в Одесі, як просто «Стальканат». Проволока, пружини, арматурні пасма, канати, металовироби — 46% продукції експортують закордон, до Європи, США та пострадянських країн.

Cергій Лаврененко, гендиректор заводу «Стальканат-Сілур»

Завод производит сейчас около 6 тысяч тонн — это две площадки, на Водопроводной и здесь. В месяц, 6 тысяч тонн метизов в месяц. Этот цех где-то чуть меньше половины сейчас. Это 2,5 — до 3-х в сезон. После запуска нового комплекса, мы увеличим ещё на 1 200 — 1 100 тонн. То есть суммарно будем производить больше 7 тысяч.

Зараз на «Стальканаті» працює близько 1700 осіб. Але, за словами гендиректора заводу, нестача кадрів все ще відчувається.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Наши ПТУ, которые как-то позабыты-позаброшены, спрос одно время на рабочие профессии также как-то упал. Сегодня найти высококвалифицированного токаря, фрезеровщика, сверщика — это большие проблемы. А здесь нужны специалисты. 

Комментарии закрыты