Випадки незаконних будівель в Одесі з кожним роком частішають. І крім порушення законів, виникає інша гостра проблема. Квартири у майбутніх будівлях купують одесити; а коли місто не видає дозволу на продовження такого будівництва, інвестори втрачають і гроші, і майбутнє житло.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

К нам приходят люди, которые говорят: «Уважаемый Геннадий Леонидович, мы принесли свои кровные деньги и внесли их за данное жилье. Сегодня мы вас просим: дайте разрешение этой компании, чтобы они нам построили. Ведь мы же заплатили деньги. Мы же порядочные люди». И вот мы с вами будем сидеть, ломать голову — как сегодня поступить с инвесторами — честными, нормальными, добропорядочными людьми.

Схожа ситуація відбувається і з тим, що дозволенні будівлі мають більшу кількість поверхів, ніж передбачається. Реакція міської влади на такі випадки є — проте через певні юридичні процеси, вона є значно повільнішою, ніж то очікується.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Ситуация достаточно серьезная. То есть нашли способ, как сегодня узаконить то, что у них не получается. Получить не получается — поэтому прячутся за людей обманутых. Это очень тревожная информация и нам необходимо с вами работать здесь.

Як підкреслив Одеський міський голова, міській владі необхідно працювати над вирішенням тієї юридичної колізії, що склалась в Одесі. Узаконювати такі будівлі та добудови з точки зору законодавства неможливо; але й полишати одеситів, яких обманули шахраї, цілком неможливо.

Комментарии закрыты