В Одеській мерії привітали переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2019». Перші місця зайняли 5 одеситів, їх нагородили грошовою премією в розмірі 7 тисяч гривень. Зазначимо, що переможці в номінаціях обласного етапу візьмуть участь у Всеукраїнському конкурсі, який пройде навесні наступного року.

Серед нагороджених були не тільки вчителі звичайних класів, але і інклюзивних — з особливими дітьми. Людмила Самборська зайняла перше місце в міському етапі. Каже, що головне у роботі з особливими дітками — це індивідуальний підхід.

Людмила Самборська, вчителька інклюзивного класу школи №21

Работаю всего лишь 3 года, стаж три года. Особые методики — это в первую очередь любовь к детям. Любовь к своей профессии. Я очень хотела быть учителем. Конечно, работа с такими детками требует внимания, терпения, конечно. Ну взамен ты получаешь, также видишь результаты и это наталкивает, даёт силы работать дальше. Когда ты видишь какие-то результаты.

Вчитель — це не тільки знання, але і атмосфера в класі. Саме від цих людей здебільшого залежать майбутні спогади про школу та те, якою людина вийде у доросле життя.

Комментарии закрыты