Збирайте валізи для подорожі до Румунії, адже тепер існує досить зручна можливість дістатись туди швидко та комфортно! З 31 жовтня цього року авіакомпанія Tarom відкриває прямий рейс між Одесою і Бухарестом. 3 жовтня новий маршрут на прес-конференції представили генконсул Румунії Еміл Рапча, керівництво Міжнародного аеропорту «Одеса», представники авіакомпанії Tarom і одеської мерії.

Павло Прусак, директор Міжнародного аеропорту «Одеса»

Этот рейс, он знаковым является не потому он только связывает Одессу и Бухарест. На сегодняшний день, после определенного перерыва, это единственный прямой рейс из Украины в Румынию, на сегодняшний день. Это важно отметить, мы гордимся тем, что именно Одесса стала тем городом, который компания Tarom выбрала для того, чтобы начать свою программу полетов в Румынию.

Еміл Рапча, Генеральний консул Румунії в м. Одеса

Авиалайнер, рейс между Бухарестом и Одессой — это открывает много-много возможностей для контакта и сближения между Румынией и Украиной. У нас есть много проектов между Румынией и Украиной. Румыния является первой дверью в Европейский союз для региона Одессы. Потому что регион Одессы имеет границу с Румынией. Через такой рейс будет больше экономических контактов. Между трудовыми и деловыми кругами.

Авіакомпанія Tarom працює з 1954 року і є національною румунської авіакомпанією. Вона виконує рейси за більш ніж 50 напрямками, у її власності —  23 повітряні судна.

Камелія Енеску, ком. директор авіакомпанії Tarom

З нових напрямків, які ми моделюємо, Одеса знаходиться на першому місці. Ми починаємо з думкою об’єднати два чарівних міста — Одесу і Бухарест, використовуючи три рейси на тиждень. Середа, п’ятниця і неділя. Протягом 5 годин пасажири зможуть зробити з’єднання з більшістю європейських напрямків в Бухаресті.

Рівень цін на перельоти, як підкреслюють в авіакомпанії Tarom і Міжнародному аеропорту «Одеса», є демократичним. Вартість перельоту туди і назад стартує від 123 євро — це близько 4100 гривень.

В’ячеслав Чеглатонєв, ком. дир. Міжнародного аеропорту «Одеса»

Наши пассажиры и жители региона получают возможность пользоваться более чем 50 дополнительными направлениями, которые позволяют осуществлять удобные стыковки из аэропорта Бухарест. Помимо стыковок в Европе и Ближнем Востоке, это также 6 внутренних перелетов по Румынии. Также, хочется отметить, что флот авиакомпании Tarom является одним из самых молодых. Рейсы будут осуществляться на современных воздушных судах типа ATR, что дает нашим пассажирам дополнительный сервис, комфорт и безопасность.  

Отже, літак з Одеси буде вилітати щосереди, п’ятниці та неділі о 4:15, прилітати в Бухарест о 6 -й ранку. У ті ж самі дні рейси будуть вилітати з Бухареста о 1:00 ночі, а прибуватимуть до Одеси до 2:35.

Комментарии закрыты