Не оминув виконавчий комітет і події, яка, без перебільшення, збентежила всю Одесу. Поруч із знаменитим будинком-стіною у Воронцовському провулку розпочалось будівництво, яке загрожує повністю зіпсувати міську пам’ятку. Слід зазначити, що спроби зведення будівлі на сусідній ділянці розпочались давно — ще у 2011 році.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Мы действительно — и я лично, в статусе депутата одесского городского совета, народного депутата, приходил на этот объект — остановили строительство. И я в этом принимал активное участие. И посадили за стол переговоров тех владельцев данного объекта.

Всі документи, які дійсні і до цього часу, були юридично правильно оформлені і зупинити будівництво змогли лише шляхом переговорів і пошуку розуміння. Але нещодавно будівництво відновилось — і тепер міська влада робить все можливе, аби зберегти будинок-стіну.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Даже были однажды сделаны предложения о том, чтобы поменяться данным объектом. Может, город бы нашел другое место для этого строения или компенсировал бы потери. Но оставить бы нетронутым. Мы планируем улицу — Воронцовский переулок — ну, во-первых, восстановить там мощение, каким оно было когда-то. Во-вторых, привести в порядок — и уже начали делать — все фасады абсолютно. для того, чтобы это прогулочная такая была улица, пешеходная. Воссоздать ее в том виде, в котором она была когда-то, много-много лет назад.

Так міська влада зробила все можливе, що могла, і наразі абсолютно готова до співпраці, аби зберегти унікальний історичний центр міста.

Комментарии закрыты