Одеські зоозахисники презентували новий законопроект — №6598 в створенні якого брав участь депутатський корпус і Асоціація зоозахисних організацій України. Якщо законопроект приймуть, то з притравочних станцій приберуть тхорів, борсуків, собак, ведмедів і лисиць. Також, планується позначити вовка, як нешкідливу тварину. В такому випадку ловля або відстріл вовків в Україні буде заборонено. Як заявили зоозахисники, ловля вовків вже заборонена в усіх сусідніх з Україною країнах, тому прийняти такий проект просто необхідно для збереження виду. Зоозахисники вже провели один пікет 13 листопада під стінами Мінагрополітики і планують провести ще один — під стінами Лісового господарства України.

Тетяна Волошина, Одеське товариство охорони і захисту тварин

Что такое притравочные станции, я не буду повторяться. Общественность много об этом слышала, знает, что это такое. Это места где охотничьих собак тренируют на диких животных и с помощью диких животных. Причем самым зверским образом. Волку в челюсти вкладывается палка, чтобы он не мог кусаться, вырываются клыки. Медведя привязывают за передник и задник лапы, тоже вырывают клыки и на него набрасывается стая собак.

Якщо даний законопроект не вдасться пролобіювати, то зоозахисники намагатимуться створити хоча б безконтактні притравочні станції — де не буде фізичного контакту між мисливськими собаками і дикими тваринами, яких використовують як приманки.

Комментарии закрыты