Одеса на початку тижня відзначила 74 річницю визволення міста. Правоохоронці у цей день працювали в посиленому режимі, будь-яких ексцесів вдалося уникнути. Попереду травневі свята, ще не один масовий захід відбудеться в місті. Про підсумки роботи 10-го квітня і роботу на майбутніх святах розповів заступник начальника обласного управління Нацполіції Сергій Махотін.

 

10 квітня на вулиці Одеси для забезпечення правопорядку вийшло близько 1,5 тисячі силовиків. Це були співробітники патрульної поліції, спецпідрозділів Нацполіції та нацгвардійці. В місті вдалося уникнути конфліктів і зіткнень. У тому числі, за словами, заступника начальника управління Нацполіції області, завдяки тій роботі, що була проведена до свята.

Сергій Махотін,  заступник начальника ГУНП в Одеській області

Были встрекчи практически с представителями всех политических партий, направлений, групп. Очень много было людей, лично проводили общение с представителямит общественности

Також Сергій Махотін повідомив, що цього року активну участь у забезпеченні порядку брали співробітники нового спецпідрозділу комунікації.

Сергій Махотін,  заступник начальника ГУНП в Одеській області

Це підрозділ, який створений безпосередньо для того, щоб працювати з громадянами, з активістами, з представниками різнополярних поглядів. Цей підрозділ був створений на початку цього року і почав відповідно працювати

Цей спецпідрозділ активно використовуватимуть і надалі. Також у поліції обіцяють переглянути свої погляди щодо перекриття доріг під час масових заходів, адже затори через перекриття вулиць викликають невдоволення одеситів.

Сергій Махотін,  заступник начальника ГУНП в Одеській області

К концу дня 10 апреля мы уже некоторые моменты по перекрытию пересомтрели, .на последующие мероприятия мы несколько видоизменим эту ситуацию. И заранее дадим информировнаие, постараемся максимально уменьшить нагрузку и проблемы для граждан города

Сергій Махотін додав, що наразі у Нацполіції вже відпрацьовують стратегічні заходи та детальні плани щодо забезпечення правопорядку на травневі свята.

 

 

Комментарии закрыты