85 років тому, 27 лютого 1932 року у складі Української РСР утворилась Одеська область. Цей день став днем народження не тільки самої великої терріторіально, але й самої чудовою, за думкою її мешканців, області. Одеська область відіграє важливу роль в житті нашої Держави і значною мірою впливає на економічне, культурне, політичне життя України. Урочистості з нагоди ювілею відбулись в Одеському театрі опери та балету.

 В залі одеського театру опери та балету зібралися найкращі представники в різних галузях народного господарста, науки, культури, просвітництва, громадських організацій Одеської області, щоб відзначити 85-у річницю сттворення нашого регіону.

 Максим Степанов, голова облдержадміністрації

 дуже приємно привітати з днем народження рідний регіон. 27 лютого 1932 на карті зявилась одеська область. Із року в рік ми подаємо приклад мирногоі толерантного проживання пердставників 133 національностей.слава одеської замлі- безцінна частина історіїї нашої України.

Одещина є потужним промисловим центром, провідним агрономічним комплексом. Знані морські порти створюють її європейське обличчя. Одещина – це регіон, котрий має найбільшу територію, найбільшу кількість націй і національностей. Одеський край славиться багатьма національними і світовими діячами культури, мистецтва, науки, літератури, людьми, якими пишаються у світі.

Зінаїда Цвіринько, заст.одеського міського голови

За цих 85 років наша область бачила дуже багато і війн, і руйнувань, і чужих амбіцій, і, знала й процвітань. Знає зараз войну на Сході. Ми вистояли. Я впевнена, що наш одеський край має процвітати. Ми стоїмо на порозі нового розквіту нашої України.

7 років Одеський регіон очолював Сергій Гринівецький. Саме за часів його керування зявилась чудова традиція відзначати День народження області, підбивати підсумки роботи за рік та нагороджувати найкращих.

 Сергій Гринівецький, політик, громадський діяч

 в 2002 году я уже работал в ассамблее европейских регионов, я видел,, что там каждій регшион отмечает и єто серьезнійпраздник подведения итогов и определения перспектив. Я предложил президенту. Біло поддержано. 

І як 15 років тому, на сцену оперного театру виходили  найкращі архитектори та  художники регіону, вчителя та музиканти, тваринники та спортсмени , участники бойьових дій. Вони отримали з рук губернатора та голови обласної ради почесні звання та грамоти, медалі за працю та ордена за заслуги.

 Микола Сторожук, керівник сектору ДСУ у справах ветиранів та участників АТО

  очень волнительно. я представляю все ветеранские организации ВОВ и афганці и защитников на Востоке Украини. Єто награда общая. Я добиваюсь, чтобі их социальніе интересі отстаивать. Помагать семьям, ребятам. Єто наш моральній долг

Офіційні урочистості завершилися великим концертом, який підготував з нагоди ювлейної річниці оперний театр – театр, яким пишається не тільки Одещина, але й весь світ.

 

 

Комментарии закрыты