Пенсійна, медична та земельна реформи проводяться не в інтересах українців. На цьому 9 червня на пленарному засіданні Верховної Ради України наголосив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко.

Як зазначив народний депутат Олег Ляшко, данні реформи виконуються лише для того, аби виконати Меморандум з Міжнародним валютним фондом та отримати від нього черговий кредит.

Олег Ляшко, лідер фракції Радикальної партії

Ключове завдання цих так званих реформ одне. Зменшити видатки державного бюджету на освітню галузь, на медичну галузь, на пенсійне забезпечення. Оце і є вся правда цих реформ. А ми знаємо, в чому полягає правда. Що пенсія, незалежно від того, у скільки люди вийдуть на пенсію, буде така сама копійчана, як сьогодні. Тому що, щоб у наших пенсіонерів була нормальна пенсія, яка дає можливість їм жити, треба піднімати зарплати.

Крім того пан Ляшко зазначив, що програма «Безплатні ліки», якої добивалась Радикальна партія, сьогодні не працює в багатьох містах України.

Олег Ляшко, лідер фракції Радикальної партії

У багатьох областях ми отримуємо сигнали, де люди повідомляють, що їм не видають безплатні ліки. Я звертаюсь до українців. Інформуйте нас, конкретні аптеки, номера аптек, адреси цих аптек, де не видають безплатні ліки. І ми будемо добиватись, щоб ця програма діяла.

А тому народний депутат зазначив, що альтернативою цим реформам в Україні, яку пропонує Радикальна партія, є запровадження обов’язкового державного медичного страхування та добровільного медичного страхування.

Комментарии закрыты