Нешер — місто в Хайфському окрузі Ізраїлю, що розташоване в мальовничій горбистій місцевості на горі Кармель.  12 серпня до Одеси завітала делегація з Нешера для зустрічі з представниками місцевої влади та громадської організації «Багатодітні родини». Говорили зокрема про важливість культурного обміну саме між маленькими жителями двох міст. 

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

 

Очень рад, что сегодня помимо наших теплых добрых отношений, мы еще можем заниматься таким очень добрым и нужным делом. Сегодня милосердие, забота о тех, кто в нем нуждается — это, я считаю, основная задача человечества. Потому что нельзя быть равнодушным к вызовам, которые ставит перед нами время. Мы должны объединять, мы должны объединять страны, города, объединять наши усилия, для того, чтобы помочь детям прежде всего. Потому что дети -это наше будущее.

 Останнім часом в Одесі багато робиться для того, щоб посилити зв’язок з дружніми містами. Серед головних нещодавніх досягнень є підписання договору з містом Марракеш і встановлення символу Одеси в Марселі та на Кіпрі. У нинішньому році міська влада має намір ще активніше рухатися в цьому напрямку. Так після дружньої зустрічі заступник мера Нешера поділився її результатами. 

Георгій Грешкович, заступник міського голови м. Нешер

 

Самое главное решение — это культурный обмен нашим подростковым поколением, детьми для того, чтобы дети знали: наши дети, которые живут у нас в городе Нешер знали о том, что происходит в Одессе и культуру, и историю Одессы и также само дети Одессы должны знать культуру и чем занимается вообще страна Израиль.

Першим кроком культурного обміну вже може стати художня виставка малюнків дітей Одеси та Нешера. Поки що це все плани, але обидві сторони сподіваються на їхнє втілення в найближчому майбутньому.

 

 

Комментарии закрыты