МИХАЙЛО ЖВАНЕЦЬКИЙ НАГОРОДЖУЄ

Третій рік поспіль Всесвітній клуб одеситів проводить конкурс «Людина та подія року» за версією клубу. Його ціль – визначення найбільш знакового внеску в розвиток міста, його творчого потенціалу, формування іміджу Одеси в Україні та за її межами. Традиційно нагороджує переможців конкурсу Президент клубу, письменник Михайло Жванецький. Хто одержав призову статуетку цього року, далі в сюжеті.
 

 РОМАН-ОКЕАН ВАНДИ МАЗУР

Виходить в світ перша книга викладача французької мови Ванди Мазур.  За визначенням автора — це роман-океан під назвою «Гроші». Про жанр твору, його сюжетну наповненість поговоримо з автором Вандою Мазур. Вона завітала в нашу студію.

ЛЯЛЬКИ В  МУЗЕЇ

Зазирнути в дитинство, в затишний будинок, де лялька – елемент домашнього декору, пропонує музей приватних колекцій ім. Блещунова. Майже в кожному приміщенні цієї особливої одеської квартири поселилися авторські ляльки з колекції Сергія та Олени Філіппових. Роздивлялися експонати наші кореспонденти.

«БРЕХУХА»

22 та 25 березня в одеському театрі музичної комедії відбулись прем’єрні покази вистави «Брехуха» за однойменною п’єсою двох американців Мейо та Еннекена. Це захоплююча та смішна історія про  неймовірну винахідливість та залізне самовладання. І звісно, про кохання, яке творить дива. Наша знімальна група поспілкувалась з авторами нової постановки.

Комментарии закрыты