ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗАКЛЮЧНИХ СЕРІЙ

Одному з найстаріших одеських кладовищ – 2-му Християнському- час відлічує вже півтори сотні років. Тут покояться люди, досягнення та відкриття яких відомі у всьому світі; герої-солдати , видатні артисти, музиканти, моряки. Проект  «Пантеон Одеси»  кінорежисера Ігоря Козлова-Петровського повертає нашим сучасникам пам’ять про величних одеситів. На одеській кіностудії відбулась презентація заключних серій першого сезону проекту.

КНИГА АНАТОЛІЯ ФІОЛЕТОВА

В літературному музеї відбулась презентація книги Анатолія Фіолетова «Как холодно розовым грушам». Це великий том, де зібрані майже всі відомі на сьогодні вірші Фіолетова, а також документальні матеріали, що стосуються його творчості та загибелі. Видання побачило світ до 100-річчя трагічної загибелі поета. На презентації меморіального збірника побували наші кореспонденти

20 РОКІВ ФОТОКЛУБУ

Всесвітній клуб одеситів – місце, де збирається творча інтелігенція Одеси. Саму тут майже 20 років відбуваються засідання  та зустрічі фотографів нашого міста. Фотоклуб «Фотон-2» збирає під своє крило шанувальників фотомистецтва та професіоналів. Обмін досвідом, участь у виставкових проектах, майтер-класи та конкурси… «Фотон-2» живе насиченим творчим життям, зберігаючи традиції, які були закладені його засновниками. До 20-річчя клубу відкрилась ювілейна виставка.

Комментарии закрыты