В золотій залі літературного музею відбувся культурно-просвітницький вечір румунської культури в рамках Миротворчої програми «Народна дипломатія» та «Пасхальних зустрічей-2018». Ініціатори заходу: Одеська обласна рада миру, яка святкує в цьому році полувіковий ювілей, та Генеральне консульство Румунії в Одесі. Запрошені на свято перші особи міста та області, представники духовенства і дипломатичного корпусу, громадські діячі й одеська спільнота  мали можливість насолодитись красою народних  і класичних пісень у виконанні провідних солістів одеської сцени. Вперше з сольним концертом виступив генконсул Румунії Еміль Рапча.

В рамках «Пасхальних зустрічей» цього річ Одеська обласна рада миру та Генеральне консульство Румунії в Одесі провели чудовий культурно-просвітницький вечір румунської культури. Захід відкрився традиційним пасхальним  співом «Христос Воскресі» у виконанні чоловічого хору Свято-Іверського монастиря.

Вже 5 десятків років активно працює Одеська обласна рада миру, яка об’єднує у своїх рядах понад 4 тис миротворців З ініціативі її голови Таміли Афанасьєвої в рамках Миротворчої програми «Народна дипломатія» було вирішено провести вечір румунської культури з сольним виступом генерального консула Румунії в Одесі Еміля Рапчи.

 Геннадій Труханов, Одеський міського голова

 прекрасный человек, человек не только выполняющий свои обязанности, представляя красивую брат скую страну, человек, который безумно любит Одесу. И не зря дипломатический корпус доверил ему быть дуайеном. Организовывать работу, координиролвать ее

Як відзначив Одеський міський голова Геннадій Труханів, він гордий за увесь наш дипломатичний корпус.

 Геннадій Труханов, Одеський міського голова

И за тот дипломатичний клуб, единственный в Украине. В нашем городе нет разграничений между официальной дипломатией и народной. Это тесно. Это люди, представляющие свои страны сердцем, не только своими функциональными обязанностями.

 Еміль Рапча, генконсул Румунії в Одесі

для нас большая честь біть свидетелями юбилеев. Которіе отмечаются в 2018 году…  100- дипломат службі украині и 50 совету мира., 73 освобождения от фашизмаи 2 мировой войні.

 Віктор, вікарій Одеської єпархії

 Коренным словом этого события является мир. Сам Христос в своїй про поведи, обращаясь к нам говорил. О миротворцях.каждый из присутсвующих кто своїми обязанностями,кто своїй совестью нести слово и плоды мира. Церков призвана нести проповідь о мире и своїй жизнью свидетельствовать о мире.

Запрошені на свято перші особи міста та області, представники духовенства та дипломатичного корпусу, громадські діячі та одеська спільнота  мали можливість насолодитись красою народних  і класичних пісень у виконанні провідних солістів одеської сцени, почути вірши румунських поетів, познайомитися з картинами українських художників, присвячених нашій добрій сусідці. Вперше з сольним концертом виступив генконсул Румунії Еміль Рапча. Він виконав класичні  та народні твори українських, румунських, італійських авторів.

 

 

Комментарии закрыты