Перспективы реконструкции Одесского аэропорта обсудили представители городской власти во главе с мэром Геннадием Трухановым. Выездное совещание состоялось на территории аэропорта, а среди участников обсуждения — руководители профильных департаментов Одесского горсовета, заместители городского головы, руководства КП «Одесский аэропорт» и представители Государственного агентства инфраструктурных проектов. О чем говорили — далее в сюжете

Проект будівництва нової злітно-посадкової смуги, створення нового аеродромного комплексу в Одеському аеропорту, юридичні, технічні та економічні питання, пов’язані з приведенням одеського аеропорту відповідно до діючих міжнародних стандартів. Ці питання стали ключовими в ході робочої наради представників міської влади, керівництва аеропорту та Держагентства інфраструктурних проектів.

Геннадий Труханов, Одесский городской голова

Мы уже научены, к сожалению, горьким опытом. Более 20 лет у нас не могут построить аэропорт либо этот как-то привести в порядок, сегодня мы не имеем права на ошибку.

Для нас цели и задачи, — прежде всего, безопасность полетов, хорошую навигацию — это все в приоритете. если государство выделит на это средства, я думаю, мы будем ставить вопрос и перед депутатским корпусом, будем принимать решение. Но мы хотим знать, что это состоится гарантировано и что мы будем участвовать в управлении данного взлетно-посадочного комплекса. Эти вопросы нас сегодня очень волнуют

Як відомо, у нинішньому році міністерством інфраструктури передбачено виділити близько 300 мільйонів гривень на інфраструктурні проекти. Нова злітно-посадкова смуга та сучасна система навігації  — це те, чого одеський аеропорт сьогодні потребує як ніколи. Втілення у життя озвучених перспектив дозволить значно розширити можливості аеропортуяк у питанні прийому важких авіалайнерів, так і прийому рейсів у складних погодних умовах. Загальна сума, необхідна на ці цілі на сьогодні, оцінюється у півтора мільярда гривень.

В ході наради міський голова Геннадій Труханов доручив керівникам профільних департаментів детально опрацювати ряд питань, пов’язаних з підготовкою проектів та пропозицій щодо подальшого спільного використання аеродромного комплексу та забезпечення умов для  прийому пасажирів і їх багажу в осінньо — зимовий період.

Комментарии закрыты