Відзначати свій 115-й День Народження Одеська Національна Академія почала ще з самого ранку 20 жовтня. Біля Вищого Начального Закладу було піднято одразу 4 прапори: України, Одеси, Одеської Національної Академії Харчових технологій та Асоціації Європейських Університетів, до якої входить одеський ВНЗ. Сучасна Академія — справжній лідер серед навчальних закладів. В складі ВНЗ — 4 інститути, 11 факультетів, 36 модернізованих лабораторій і 16 наукових шкіл. Досить велику увагу приділяють в ОНАХТ і сучасним технологіям та умовам навчання.

Ресторан «112»власний ресторан Академії

Звичайно ж не обійшлося в День Народження Харчової Академії і без подарунків. 20 жовтня в головному корпусі на Канатній відкрився навчальний ресторан з символічною назвою «112» — адже такий самий номер має І будівля Академії. Якщо раніше на місці ресторану знаходилися два старі буфети ще радянських часів, то тепер тут, в сучасних і обладнаних залах будуть проходити як звичайні заняття, так і тренінги і майстер-класи від одеських рестораторів. Саме тут майбутні кухарі, бармени та працівники ресторанів будуть починати свою кар’єру та зможуть відчути найголовніше — як це, працювати в справжньому закладі у якого є велика кухня та безліч відвідувачів.

Богдан Єгоров, ректор ОНАХТ

Він багатофункціональний. Тобто тут будуть і харчуватися викладачі, студенти і співробітники академії. Проходити практику наші студенти, набувати виробничі компетенції, відтак він виконає своє покликання, на яке ми так розраховуємо. А коли всі кожного дня приходять харчуватись в точку харчування де нічого не змінювалось, виникає сумнів тоді у майбутньому. Ми вирішили поборотись за харні ідеї, за мрії і було оголошено конкурс. Десятки студентів брали участь у розробці дипломних проектів з назвою «Навчальний ресторан». 

Протягом 3 років будувався ресторан «112», в його створенні брали участь як студенти, так і меценати Академії. Дізнатися, як працює кухня, вийти за рамки аудиторій, зрозуміти як керувати великим і галасливим рестораном — тепер це все можливо для студентів Одеської Національної Академії Харчових технологій. Після випуску з ВИШу, багато хлопців і дівчат починають працювати в закладах одеських рестораторів — тому, якщо студент хоче стати працівником ресторану своєї мрії, практикуватися потрібно вже зараз.

Богдан Єгоров, ректор ОНАХТ

Їх бачать ресторатори — ми запрошуємо членами журі під час проведення конкурсів «Шоу барбекю», наприклад, буде 24 числа, або нещодавно пройшов конкурс «Food Race», де також були наші ресторатори. Кожного року по декілька разів на рік ми проводимо такі конкурси. Люди приходять, бачать можливості наших студентів і відбирають їх на роботу.

Alma Mater: 115 років життя Академії

Однак і на такій надзвичайній події, як відкриття власного ресторану, не завершилось святкування ювілею Одеської Національної Академії Харчових Технологій. Наприкінці такого насиченого дня студенти, випускники, викладачі та працівники Академії зібрались в українському музично-драматичному театрі імені Василько — привітати один одного та згадати, як починалась праця в стінах Alma Mater. За 115 років свого існування Академія стала рідним домом для тисяч студентів, вийшла в лідери навчальних закладів України, виконує підготовку за 42 спеціальностями, створює умови для навчання закордоном, щороку в ВИШі проводиться до 11 міжнародних конференцій. Студенти вищого навчального закладу сприймають Академію не тільки як місце навчання, але як щось більше, повертаючись сюди працювати.

Я — студент Одеської національної академії харчових технологій усвідомлюю що обрав одну з найшляхетніших професій у світі.

З 1902 року Одеська Національна Академія Харчових технологій пройшла довгий шлях, але не збирається на цьому зупинятись. Починавши від школи мукомелів на початку 20 сторіччя, Вищий Навчальний заклад продовжував динамічно розвиватись навіть в складні часи — пережив дві світові війни, та роки криз. Сьогодні досвід, історія і традиції Академії — це те що відрізняє заклад від інших, та мотивує студентів і викладачів працювати. Адже найголовніше, це ті життєві екзамени до яких готує Одеська Національна Академія Харчових технологій, виховуючи в свої стінах не тільки якісних працівників, готельєрів та рестораторів, але і просто хороших людей.

Комментарии закрыты