28-ий Ярмарок вакансій пройшов в стінах Одеської національної академії харчових технологій. Декілька приміщень заповнені стендами компаній, які приїхали до закладу, аби надати молодим студентам шанс знайти практику, а фахівцям — зробити перший серйозний крок в обрану професію.

Ірина Біленька, директор Центру сприяння працевлаштуванню ОНАХТ

Ще на вчора було зареєстровано у нас 81 підприємство, компанії та фірми, а на сьогоднішній день вже 92. Кожен раз на початку нового року ми запрошуємо від підприємств дані, спеціальні таблиці такі нам надсилають, і ми дивимось щодо кар’єрного зростання тих, хто був раніше працевлаштований, і щодо тих, кого взяли підприємства на роботу.

Компанії, які відомі не лише в Україні, а й за її кордонами, та молоді компанії. Технічні та IT-фірми, готельно-ресторанна сфера і навіть українські банки. Одеська національна академія харчових технологій не має таких спеціальностей, які не були б затребувані. Роботодавці наголошують: з навчальним закладом співпрацюють вже багато років поспіль, адже абсолютно впевнені в рівні підготовки його студентів.

Олена Степанова, ТОВ «Нібулон»

Ми співпрацюємо з одеською академією вже з 2005 року. За цей період ми впевнились ще раз, що академія дійсно випускає дуже кваліфіковані кадри. Молоді спеціалісти дуже активні, цілеспрямовані, багато з них вже займають керівні посади — це заступники генерального директора, і начальники лабораторій, і директори філій.

Ольга Кравчук, компанія «Вітмарк»

Мы ищем студентов для практики плюс сотрудников — как на офис, так и на два наших завода. Учитывая то, что Пищевая академия — это наш профильный ВУЗ, мы очень заинтересованы в этих студентах. Мы уже давно сотрудничаем, лично я в прошлом году была. У нас были студенты, которые после Ярмарки вакансий приходили к нам на практику желающие.

Володимир Ковальчук, компанія «Гроно»

Ну, в таких заходах від Одеської академії харчових технологій ми приймаємо участь більше п’яти років. У нас працюють, працювали випускники одеської академії. Зазвичай рівень достатній, щоб працювати на такому місці.

Катерина Зарицька, Національна гвардія України

У нас много должностей, как для женщин, так и для мужчин. Это и делопроизводители, и кадровики, и просто служба за контрактом. Также нуждаемся в психологах, санинструкторах. Каждый человек, который хочет себя реализовать в Национальной гвардии Украины, мы можем ему предложить какую-то альтернативу. Мы можем подыскать ему то место, которое его заинтересовывает. Потому что очень много направлений, сказать об этом сложно. Здесь более узкая специализация — технология, но в принципе, если человек хочет работать, мы можем подобрать ему.

А студенти академії зазначають: такі заходи — джерело унікального досвіду. Тут можна і просто дізнатись ситуацію на ринку праці і вимоги до студентів, і знайти місце роботи чи практики.

Ольга, студентка 3-го курсу ОНАХТ

Давно хотела куда-нибудь поехать, набраться опыта. С английским у меня не сильно хорошо. В Болгарии дают такую возможность, как мне кажется. Поэтому это интересно, это опыт. Думала, официант, бариста, горничная. То есть, хотя бы начать.

Віталій, студент 4-го курсу ОНАХТ

Сьогодні приїхала до нас дуже велика кількість різних роботодавців, і я для себе шукаю щось таке, що допомогло б мені знайти себе у житті. Я вже працював в ресторані і в кафе, і я думаю, що сьогодні я міг би знайти яку-небудь вакансію, яка б зацікавила мене, тобто допомогла відкритися по-новому. І це прекрасно, дійсно, що це проводиться. так, можливо, ви не будете підходити або ви не пройдете співбесіду. Але взагалі ви відточите свої навички, комунікабельність. Ви можете дізнатись, що вимагається від студентів, що роботодавці вимагають, що взагалі зараз відбувається, яка ситуація на ринку праці.

Ольга, студентка 4-го курсу ОНАХТ

Я очень благодарна такой ярмарке, что можно найти сейчас предприятие, где я буду проходить весной преддипломную практику. И, конечно же, хотелось бы сейчас обсудить с людьми то, что я хочу пойти инженером-технологом вина по специальности. Тут такой обзор и такое количество предприятий, где люди предлагают. И я была на прошлой — и уже проходила практику, благодаря вот такой ярмарке вакансий.

Одеська національна академія харчових технологій проводить чимало аналогічних заходів: дні компаній, круглі столи, майстер-класи та лекції від професіоналів — аби студенти академії якомога швидше познайомились з практичною стороною своєї професії.

Комментарии закрыты