30 травня, підписавши Декларацію з протидії розповсюдженню туберкульозу, Одеса приєдналась до ініціативи міст світу «Нуль туберкульозу у містах». Така вагома подія показує, що сьогодні медична безпека займає провідне місце у політиці нашого міста.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Сегодня и природа — природные катаклизмы, в том числе и те вирусы, которые гуляют по планете — они бросают человечеству вызов. Причем вызов этот бросают абсолютно всем без исключения. Богатым и бедным, независимо от национальности, вероисповедания. И невозможно кому-то в одиночку справиться с этими вызовами.

На підписанні Декларації була присутня баронеса Елісон Сатті — член Парламенту Великобританії. Вона зазначила, що сьогодні у багатьох районах Лондону туберкульоз є дуже серйозною проблемою — хоча здавалося б, цю проблему було подолано.

Елісон Сатті, член Парламенту Великобританії

Я дізналась про те, що минулого року туберкульоз вбив понад 2 мільйони людей у всьому світі. Це більше осіб, ніж загинуло від будь-якого іншого інфекційного захворювання. І за останні десятиліття не було достатніх розробок у галузі протитуберкульозних препаратів. А та вакцина, яку ми маємо сьогодні, не забезпечує повний захист для дорослого населення. Туберкульоз — захворювання, що передається повітряно-крапельним шляхом — воно не знає меж.

На підписанні Декларації були присутні і представники різних неурядових та громадських організацій. Така подія для нашого міста — забезпечення інтересів кожного громадянина, і лише спільними зусиллями така хвороба, як туберкульоз, може бути викорінена з нашого життя.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Наша задача с вами — объединиться. Всем абсолютно людям взяться за руки. И все, что в наших силах, сделать так, чтобы эта беда не распространялась, как минимум. А, конечно, наша основная задача — наших иммунологов, наших ученых — выработать все-таки противоядие. А у нас сегодня — не допускать. Многое зависит от властей — городских, государственных институтов. Многое зависит. От того, какую политику мы будем проводить, насколько мы будем информировать общество, и насколько эффективную будем работу проводить.

Величезний внесок неурядових організацій відмітила і баронеса Сатті, яка під час свого візиту зустрілась з їх представниками.

Елісон Сатті, член Парламенту Великобританії

Також у мене була можливість зустрітися з представниками багатьох неурядових організацій. Багато з яких також сьогодні присутні у цій залі. І вони виконують величезну роботу з подолання проблеми туберкульозу в Одесі.

Підписання Декларації з протидії розповсюдженню туберкульозу — не формальний акт, а вираження готовності Одеси приєднатися до спільної боротьби із страшною хворобою.

Комментарии закрыты