В СТУДІЇ- ІГОР ПОТОЦЬЦИЙ

Ігор Потоцький – одеський поет та прозаїк, автор більше  40 книг віршів і  прози, рецензії і відгуки  на які надруковані в Одесі,  Києві, Москві, Торонто, Єрусалимі,  Нью-Йорку. Серед його літературного доробку є рукотворні книги у співавторстві з друзями-художниками .  Ігор Потоцький завітав в нашу студію сьогодні. Поговоримо про прозу, поезію та поета в сучасному світі.

КУЛЬТ ЛІЗИ КОВАЛЬ

У виставковому залі  музею сучасного мистецтва Одеси відкрилась персональна виставка  українського фотографа, сценариста та продюсера Лізи Коваль. В експозиції представлені роботи в різних жанрах, створені за 20 років творчої діяльності. Назва виставки назвою «Культ» означає ідею відданості автора власній естетичні й концепції. Ліза коваль бачить красу в кожному окремому випадку: в репортажному фото, міському пейзажі, ню. На вернісажі побували наші кореспонденти.

 РУКИ,ЩО РОЗМОВЛЯЮТЬ

В музеї особистих колекцій ім. Блещунова відкрилась персональна виставка одеського фотографа Назіма Куку, який знімає руки людей, що їздять в громадському транспорті. Так народилася серія «Руки, що розмовляють». Це історія про власний мікросвіт кожної людини. Деякі з фотографій автора неодноразово буди відзначені фахівцями. Виставка триватиме до 20 липня.

Комментарии закрыты