ПРОГРАМА ODESSA CLASSICS

Вже вчетверте в Одесі проходитиме Міжнародний музичний фестиваль ODESSA CLASSICS. Цього року він триватиму 10 днів. З 1 по 10 червня фестиваль познайомить слухачів з найвідомішими музикантами сучасної класичної сцени. Деякі з них вперше приїдуть до нашої країни, інших українська публіка добре знає за концертами на минулих фестивалях. Про програму IV фестивалю ODESSA CLASSICS поговоримо з ініціатором і президентом фестивалю, провідним українським піаністом міжнародного рівня, народним артистом України Олексієм Ботвіновим. Він гість нашої студії сьогодні..

 ДОВГИЙ СПИСОК ПРЕМІЇ БАБЕЛЯ

Тепер до подій культурного життя Одеси, що відбулись минулого тижня. 15 травня був об’явлений довгий список домінантів 2018 року Одеської міжнародної літературної Премії ім Ісака Бабеля. Це вже другий сезон конкурсу на краще оповідання чи новелу російською мовою. З 390 учасників з 26 країн світу компетентне журі обрало 92 авторів. Їх імена зачитав на прес-конференціїї в клубі одеситів голова журі  Премії, письменник Андрій Дмитрієв.

КАТАЛОГ 5-Ї БІЄНАЛЕ

Восени минулого року в нашому місті проходила 5-я Одеська бієнале сучасного мистецтва «Зона турбулентності». До Одеси приїхали понад 100 художників з 32 країн світу. Експозиції цієї масштабної культурної події охоплювали найбільш великі виставкові майданчики міста. Щоб зафіксувати цю значущу для сучасного мистецтва подію було видано каталог. Його презентація була приурочена до Міжнародного Дня музеїв.

Комментарии закрыты