ОДЕСИТ БОРИС ПІВЕНШТЕЙН

В цьому році виповнюється 110 років з дня народження легендарного льотчика, учасника операції по порятунку челюскінців в лютому 1934 р., «двічі засудженого» на смерть гітлерівцями і рідною країною. Відомий радянський льотчик, наш земляк Борис Півенштейн народився 6 лютого 1909 року. Він був справжнім патріотом своєї Вітчизни, героєм, але й досі лишається в статусі зрадника. Стараннями дослідника історії війни, доньки радянського льотчика Ванди Цуркан в німецьких військових архівах знайдені документи, що можуть допомогти реабілітації Бориса Півенштейна.

 МУЗЕЮ 30!

28 січня Одеському муніципальному музею особистих колекцій імені Блешунова виповнилося 30 років. До ювілею цього унікального, єдиного в Україні музею підготовлена низка заходів. Відкрила ювілейний рік виставка з особистої колекції учня Олександра Володимировича Блещунова, також альпініста Віталія Томчика,  яка присвячена міфу про викрадення Європи. Це твори скульптури, живопису та графіки.

 ПУТІВНИК ОДЕСОЮ ДЛЯ ДІТЕЙ

Всесвітній клуб одеситів презентував перший за роки незалежності України Путівник для дітей по Одесі і познайомив з його творцями. 64 сторінки видання — це: море, чайки, Алея зірок, історичні особи, одеська мова, Оперний театр, Приморський бульвар і багато що інше. Путівник знайомить з фактами і історіями в ігровій формі. На кожній сторінці — завдання: знайти предмети, намалювати, прикрасити, пройти лабіринти, відгадати загадки, наклеїти фігурки птахів і морських мешканців. Автори впевнені, що Путівник швидко завоює інтерес дітей, батьків, вихователів, учителів і екскурсоводів.

 

Комментарии закрыты