Для дітей гра — не просто веселощі, це щось важливіше. Граючи, діти вчаться жити, усвідомлювати самих себе і своє місце в цьому житті. А якщо в житті дітей з’являється новий ігровий майданчик і на ньому весело з друзями і можна займатися спортом і спілкуватися, а вже не сидіти на самоті з комп’ютером, — то це означає, що цей майданчик в потрібному місті. На вулиці Героїв Сталінграду,22 завдяки ініціативі Одеської міської ради «Громадський бюджет» був споруджений дитячий майданчик, зонований для дітей різного віку, обладнаний сучасними «гірками», каруселями та турніками.

Валентина, жителька мікрорайону, мама
Очень красивая площадка. В округе это первая такая площадка. И загорожена, в очень хорошем месте.

Олена Іванівна, жителька мікрорайону, бабуся
Они у нас теперь на глазах, а то раньше бегали на другие площадки. Я со своими внучатами, Валерией и Владиславой. Мы очень рады, что у нас во дворе такая площадка. Лучше, чем во всех дворах. 

Ірина, жителька мікрорайону, мама
Теперь очень круто, распределили зоны для маленьких деток с одной стороны, для деток постарше с другой стороны. Облагородили, в общем очень красиво. Круто, очень круто!

Свято відкриття цього майданчику значуще для міста — адже це перший реалізований проект Громадського бюджету в Одесі. Він не найбільший, але дуже потрібний. Коли Одеський міський голова Геннадій Труханов зустрічався з авторами проектів Громадської бюджету, чиї ідеї перемогли в ході голосування на он-лайн платформі «Соціально активний громадянин», він підкреслив: «Будь-яка дія на поліпшення життя в нашому місті і, отже, в Україні — це патріотизм». Стартував вже другий сезон Громадського бюджету, і поки він збирає ідеї одеситів, переможці Громадського бюджету-2017 надихають співгромадян.

Оксана, жителька мікрорайону, мама
Площадка очень богатая, одна из лучших в округе. Нашим детям досталось хорошее. Я очень рада, что в нашем городе есть такие люди, которые заботятся о подрастающем поколении.

Майже 20 років у цьому дворі нагадували про краще лише самі іржаві каруселі часів СРСР. Діти з дев’ятиповерхівок і приватного сектору на Героїв Сталінграду заздрісно роздивлялись через решітки дитячий майданчик сучасної новобудови. І ось, нарешті, і в них надворі свято:

Вадим, как тебе площадка новая? — Нормально.
Горки стали очень крутые, интересные. Это очень замечательно.
Большая классная площадка. — Да!

 

 

Комментарии закрыты