«Жарким» стало питання виділення коштів з міського бюджету комунальному підприємству «Теплопостачання міста Одеси». На сесію міськради 19 вересня був винесений проект рішення про додаткове виділення «ТМО» 86 мільйонів гривень як компенсацію витрат на надання послуг населенню Одеси. І це, як сформульовано в проекті, «становить загальний економічний інтерес».

Геннадій ТРУХАНОВ, Одеський міський голова
Хотелось бы нам перечисленные суммы направить на другие нужды, ведь город нуждается в деньгах. Понимание есть, но это решается не так быстро, как наступает отопительный сезон.

Аби «Теплопостачання міста Одеси» забезпечувало містян теплом, йому постійно з міського бюджету виділяються кошти, нагадали мерові депутати Одеської міської ради. Й сума за останній час вже склала майже 1,5 мільярда гривень. Що робиться новим керівництвом комунального підприємства для скорочення боргів, яка стратегія подальшого розвитку «ТМО»? Курсують слухи про підвищення тарифу на тепло на 30%, а одесити вже заборгували «Теплопостачанню» 458 мільйонів гривень. У свою чергу, комунальне підприємство боргує своїм постачальникам. Як розімкнути це порочне коло, щоб місто не було приречене постійно датувати? Депутати забажали вислухати директора КП «Теплопостачання міста Одеси».

Іван ДОНЧЕНКО, директор КП «Теплопостачання міста Одеси»
Коммунальное предприятие на сегодня убыточное. Уровень действующих тарифов не позволяет покрыть все затраты, необходимые для функционирования этого предприятия. Общая сумма ожидаемых убытков по 2018 году — 378млн грн. Одним из самых кардинальных путей улучшения экономического состояния является повышение тарифов. Это, к сожалению, неизбежно. Но для того, чтобы мы могли спрогнозировать величину тарифов, которая является экономически обоснованной, необходимо дождаться решения о цене на природный газ, которая будет действовать в этот отопительный сезон.

Директор підприємства також зазначив, що рішення щодо боржників-юридичних осіб та злісних неплатників переходить в площину судових дій. А заборгованість самого «Теплопостачання Одеси» перед «Нафтогазом України» може бути оптимізована. Депутати прийняли рішення про виділення коштів, а мер дав протокольне доручення не ріже одного разу на місяць збиратися для аналізу поточної ситуації у КП.

Комментарии закрыты