В Одесі 14 вересня пройшло розширене засідання колегії Державної міграційної служби України, яке очолив голова ДМС України Максим Соколюк. Після засідання, на якому мова йшла про питання міграції і підсумки паспортної роботи, учасники колегії, а це керівники підрозділів міграційної служби практично всіх регіонів України, —  відвідали разом з мером Одеси Геннадієм Трухановим міський Центр надання адміністративних послуг на Косівській, 2Д.

Екскурсію по Центру провела Євгенія Абрамова, директор департаменту надання адмінпослуг Одеської міськради. Учасники розширеного засідання колегії ДМС з зацікавленістю ознайомилися з роботою Центру, його спеціалізованих приміщень і зон комунікації з відвідувачами. Керівники підрозділів міграційної служби з різних міст високо оцінили застосування сучасних технологій в Одесі, це підтвердило й спілкування гостей безпосередньо з одеситами, які прийшли в цей день у Центр. Своїми враженнями від відвідування поділився з кореспондентом нашої програми голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк.

Максим СОКОЛЮК, голова Державної міграційної служби України
Впечатления самые позитивные потому, что когда местная власть заботится о предоставлении админуслуг населению, то они видят за административными услугами власть в целом, государство. И когда люди видят качество таких услуг, то понимают, что деньги, которые они платят за админуслуги, — возвращаются в сервис, в новые дороги, поликлиники и все остальное. Сегодня я вижу, что очень много людей, которые удовлетворены услугами, которые здесь оказываются.

Відмітимо, що з лютого минулого року по вересень 2018 року через Центр подали заявки на оформлення біометричних документів майже 25 000 людей, з них близько 17 000 — на закордонні паспорти. Глава Державної міграційної служби Максим Соколюк підкреслив позитивну співпрацю з Одеською міською радою, зазначивши, що приклад Одеси показовий для застосування в інших регіонах.

Комментарии закрыты