22 квітня о 18:29 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в Суворовському районі на проспекті Добровольського, сталося загорання торговельного павільйону на ринку «Північний». Буквально через 10 хвилин на місце прибули пожежники і почали гасити полум’я. До 20:00 пожежу вдалося ліквідувати, всього, під час гасіння, було задіяно до 11 одиниць спеціальної техніки та 58 осіб рятувальників.

Під час ліквідації пожежі, що виникла ввечері в суботу на одному з найбільших ринків Одеси, постраждало 6 осіб, як повідомили в Держслужбі з надзвичайних ситуацій України в Одеській області. За даними служби, площа пожежі склала близько 700 кв.м. Слід зазначити злагоджену й оперативну роботу рятувальників ДСНС, які встигли швидко загасити пожежу і мінімізувати наслідки.

 Олександр Полохач, голова ДСНС м. Одеси

Врятовано 92 павільйони, на загальну суму — більше 14 мільйонів гривень. Причина пожежі встановлюється, збиток встановлюється.

Всього, внаслідок пожежі знищено та пошкоджено близько 143 торговельних павільйонів. На даний момент Міська Рада розглядає можливість надання підтримки постраждалим підприємцям, чиї місця наразі  знаходяться в непридатному для торгівлі стані.

Комментарии закрыты