«ВЕЧІРЦІ» -45!

1 липня 1973 року журналістом Борисом Деревянком була створена газета, яка пройшла велику путь, але зберегла свою незалежність, право на власний погляд на то, що відбувається в країні та Одесі. Запас духовної міцності, непорушні принципи та професійні стандарти дозволяють виданню з гордістю нести звання найулюбленішої  одеської газети. В четвер відбулись урочистості до 45 –го дня народження «Вечірки».

 

ОПОВІДАННЯ З МОЛДАВАНКИ

  В Одесі все невипадково, легко і радісно, затверджує письменниця Юлія Верба і представляє доповнене перевидання своїх дитячих спогадів.  Дивовижні «одеські історії» в дебютній книзі «Молдаванське поріддя» побачили світ минулого року. В Терміналі 42 була презентована оновлена збірка оповідань, яку можна порівняти з квитком у дитинство, в літо, в Одесу.

 

ФОТОПРОЕКТ ІЗРАЇЛЬ-ОДЕСА

В музеї сучасного мистецтва Одеси відкрився проект молодих ізраїльських художниць Дани Вейн-гарт і Даніель Розен-кранц The Branching of The Fig. Дівчата звертаються до типових прикладів репрезентації жіночності в містах, які близькі їм біографічно, — в Тель-Авіві і Одесі. Експозиція складається з двох частин: фотографії, зроблені на Староконому базарі і на торговій вулиці Тель-Авіву. На вернісажі побувала наша знімальна група.

Комментарии закрыты